reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Kolejna sprawa, rozmawiałam z Panią Administrator i to ona musi osobiście dodawać osoby uprawnione.
Nowe dziewczyny będą dodawane raz na tydzień lub jeśli zbierze sie kilka chętnych z 2tyg stażem to wtedy mogę wcześniej.
Nie będziemy Pani Administrator codziennie dręczyć robotą.

Dziewczyny, które będą po 2 tyg niech wysyłają do mnie wiadomości pryw, bo na forum mogę przegapić.
 
reklama
To było pytanie nie o zmianę kryterium tylko o połączenie obu [emoji4] czyli wręcz niektórzy mogliby jesCze pewnie z tej listy odpaść [emoji16]I dla Ciebie przyjdzie moment na ruch, ale współczuję, bo wiem jak to jest [emoji85] ja tak samo uwielbiam góry! A dwa lata temu mój mąż zaraził mnie jeszcze miłością do naszego morza i teraz uwielbiam to i to [emoji16]
Ja mam w góry rzut beretem i w zeszłym roku powstała nasza babska górska grupa, byłyśmy nawet razem w Gruzji :) teraz muszą na mnie poczekać, ale po ciąży pewnie dziewczyn nie dogonię :). A co do morza to jeździmy co roku do Chałup ze znajomymi, rozbijamy wielkie obozowisko (w zeszłym roku 30 osób) i co roku deklaruje, że tym razem nauczę się pływać na kajcie i znów mi nie wyjdzie 😂. Ale dla mnie to cały czas mała cena, wydaje mi się, że wszystko wytrzymam dla tego bobaska :).
 
He he ja tez postanowienie będę się zdrowo odrzywisc a dziś zupka chińska ale była taka dobra

Też bym zjadła - a ostatnio jadłam chyba z 10 lat temu :) U mnie ciężko z tym zdrowym odżywianiem, ale staram się bo nie chce zbyt wielu supli łykać. :)



Super, zazdro! Ja chciałam.zaczac biegać, kupiłam sobie dresy i buty A dwa dni później zrobiłam test i był pozytywny, więc nie zaczęłam... Ale zaraz po połogu mam zamiar!

Ja to mam ciężkie powroty do biegania. Też ciuchów nakupię - a potem jak nie noga w gipsie to ciąża :)


Jestem po wizycie :🥰💕
Wszystko w porządku dwa tygodnie temu było tydzień młodsze a dziś trzy dni starsze.
Wg USG 12w3d , wg OM 12w0d. Dzidzia ma 5,4 cm i termin zmienił się z 13tego stycznia na 8.01.2021.
Teraz kolejne oczekiwanie na prenatalne 8 lipca i potem kolejna wizyta 15.07 g. 12:00 @Inka prosiłabym o dopisanie :)
Jedyne zadanie to mierzenie ciśnienia rano i wieczorem bo w gabinecie wychodzi mi 140/80, na razie ustaliliśmy z lekarzem że to pewnie strach przed wizytą, po 2 tygodniach pomiarów zobaczymy.
Wow! Gratulacje! :) Ale to się zmienia, jak termin przyśpieszył. Do dziewczyn które już mają dzieci - Wam też tak termin porodu się zmieniał?
 
Tak odnośnie ruchu... może dość głupie pytanie, ale na pewno któraś z Was będzie wiedzieć☺ Czy spokojna jazda na rowerze jest dopuszczalna? Próbowałam szukać informacji i są sprzeczne: -Można -Nie można, bo wstrząsy -Nie można, bo możliwy upadek 😅😅 Dostałam miesiąc temu cudny rower w spadku i bardzo mnie ciągnie, od lat nie jeździłam i mam duuużą pokusę
 
Jestem po wizycie :🥰💕
Wszystko w porządku dwa tygodnie temu było tydzień młodsze a dziś trzy dni starsze.
Wg USG 12w3d , wg OM 12w0d. Dzidzia ma 5,4 cm i termin zmienił się z 13tego stycznia na 8.01.2021.
Teraz kolejne oczekiwanie na prenatalne 8 lipca i potem kolejna wizyta 15.07 g. 12:00 @Inka prosiłabym o dopisanie :)
Jedyne zadanie to mierzenie ciśnienia rano i wieczorem bo w gabinecie wychodzi mi 140/80, na razie ustaliliśmy z lekarzem że to pewnie strach przed wizytą, po 2 tygodniach pomiarów zobaczymy.
masz jakieś zdjęcie? pochwal się. ❤️
 
@KasiaKar tak, tak, zgadzam się, że był na to czas, chociaż faktycznie w myślach przytaknęłam, że to po prostu byłoby rozsądne kryterium [emoji4]
Ja mam w góry rzut beretem i w zeszłym roku powstała nasza babska górska grupa, byłyśmy nawet razem w Gruzji :) teraz muszą na mnie poczekać, ale po ciąży pewnie dziewczyn nie dogonię :). A co do morza to jeździmy co roku do Chałup ze znajomymi, rozbijamy wielkie obozowisko (w zeszłym roku 30 osób) i co roku deklaruje, że tym razem nauczę się pływać na kajcie i znów mi nie wyjdzie [emoji23]. Ale dla mnie to cały czas mała cena, wydaje mi się, że wszystko wytrzymam dla tego bobaska :).
Wow! Zazdroszczę gór i takiej ekipy! [emoji7] Tez bym chciała, a z większością moich znajomych jakos się priorytety i zainteresowania rozminęły
 
Jestem po wizycie :🥰💕
Wszystko w porządku dwa tygodnie temu było tydzień młodsze a dziś trzy dni starsze.
Wg USG 12w3d , wg OM 12w0d. Dzidzia ma 5,4 cm i termin zmienił się z 13tego stycznia na 8.01.2021.
Teraz kolejne oczekiwanie na prenatalne 8 lipca i potem kolejna wizyta 15.07 g. 12:00 @Inka prosiłabym o dopisanie :)
Jedyne zadanie to mierzenie ciśnienia rano i wieczorem bo w gabinecie wychodzi mi 140/80, na razie ustaliliśmy z lekarzem że to pewnie strach przed wizytą, po 2 tygodniach pomiarów zobaczymy.
Gratulacje kochana ! dostałaś może jakieś usg? Jak się czujesz?? już zrelaksowana??
 
masz jakieś zdjęcie? pochwal się. ❤
Fotki nie dostałam( nawet zapomniałam poprosić bo bałam się tylko tego że dziś powie że znów mniejsze) ale się wycwaniłam tym razem i jak leżałam a lekarz mnie badał podniosłam się lekko i patrzyłam na ekran. Dzidzia nie współpracowała bo była odwrócona tak że przez badanie przezpochwowe trochę lekarz się "namieszał " ale w końcu znalazł dobre ujęcie i widziałam całe dzieciątko 💕
 
Tak odnośnie ruchu... może dość głupie pytanie, ale na pewno któraś z Was będzie wiedzieć[emoji5] Czy spokojna jazda na rowerze jest dopuszczalna? Próbowałam szukać informacji i są sprzeczne: -Można -Nie można, bo wstrząsy -Nie można, bo możliwy upadek [emoji28][emoji28] Dostałam miesiąc temu cudny rower w spadku i bardzo mnie ciągnie, od lat nie jeździłam i mam duuużą pokusę
Jeżeli ciąża jest zdrowa to ogólnie można. Ale jest właśnie ryzyko upadku, o wstrząsnach nic nie słyszałam. Ja odpuściłam :(
 
reklama
Dziewczyny a ja dziś odebrałam wyniki badań co rano robiłam i jakoś zaczynam się martwić bo nie które wyszły źle 😞 szczególnie cukier 🤦‍♀️jutro wizyta a ja jak nigdy dziś panikuj czy w wszystko ok
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-06-30-14-55-19~2.png
    Screenshot_2020-06-30-14-55-19~2.png
    50 KB · Wyświetleń: 72
Do góry