reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja chciałam się pochwalić, ze basen zaliczony! Przepłynęłam 32 baseny (przed ciąża 40-42) i wyszłam tak wypompowana jakby mi z 60% energii zjadło. Dodatkowo byłam tak głodna, ze natychmiastowo musiałam coś zjeść...Także ewidentnie czuje różnice, ze to małe żyjątko pobiera dużo energii ze mnie :). Pranie i obiad zrobione, a teraz czas na małą drzemkę, bo coś czuje, ze bez tego się nie obejdzie [emoji23]. Buziaki dla Was!
Ooo gratulacje! Ja do pływania taka, że jednego bym nie dała rady [emoji16] ale fakt, ciężej z tą aktywnością.. Myślałam że jak będę truchtać to płuca wypluje, ale dopiero po zatrzymaniu się zdyszalam [emoji16]
 
reklama
A nie możemy zastosować 2 kryterium jednocześnie? 2 tyg lub min 50 postów? Bo co jak ktoś się odezwał raz 3 tyg temu to się teraz lapie a inna osoba udziela się codziennie od półtorej tyg i musi czekać...

Myślę, że na takie ustalenia był czas jak było głosowanie.
Sorki, ale będę teraz znowu przeglądać profili tych samych osób, żeby tylko ktoś mógł się dostać.
2 tygodnie to nie wieczność, szybko minie.
 
No ja jestem panikara i się stresuje bardzo, ale krwiaka mam od samego początku, więc moze to jego sprawka. To ze nie ma krwi, tylko brązowe plamienie to też jest plus i chyba sprawia na razie, że nie wyję tylko się smucę. I szczerze jestem tak tym stresem, upałem i strachem wykończona, że po rozmowie z dr postanowiłam się porostu polożyć nic nie roić i za wszelka cenę uspokoic. Chociaż nie wierzę, że będę spać, prędzej się modlić będę...
Aha ja dziś 10+3
Ja też uważam, że leżenie w domu z lekami to dobre rozwiązanie
Ja chciałam się pochwalić, ze basen zaliczony! Przepłynęłam 32 baseny (przed ciąża 40-42) i wyszłam tak wypompowana jakby mi z 60% energii zjadło. Dodatkowo byłam tak głodna, ze natychmiastowo musiałam coś zjeść...Także ewidentnie czuje różnice, ze to małe żyjątko pobiera dużo energii ze mnie :). Pranie i obiad zrobione, a teraz czas na małą drzemkę, bo coś czuje, ze bez tego się nie obejdzie 😂. Buziaki dla Was!
Ale Ci zazdroszczę :)! Ja się dużo ruszałam przed ciążą, kocham rower, mam swoją stała trasę 5km pod górę, trochę biegałam, graliśmy amatorsko w tenisa i squasha, a teraz nic mi nie wolno. Tęsknie za ruchem, górami i morzem, ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas :)
 
To chyba za dużo powiedziane [emoji23] przetruchtalam 2,5km.. Ogólnie pierwszy raz w ciąży, bo ciągle ciężko było mi się zmotywować.. Ale do tej pory bywaliśmy na rolkach, a przed pandemia byłam stałym bywalcem siłowni, więc raczej nie jestem z tych co o aktywności czytali tylko w internecie [emoji4] teraz miałam typowo siedzący tryb życia, zaczęło mi lecieć ciśnienie i pojawiać się pajączki na nogach więc chyba najwyższa pora.. O dziwo, nie było tak źle [emoji4]
Super, zazdro! Ja chciałam.zaczac biegać, kupiłam sobie dresy i buty A dwa dni później zrobiłam test i był pozytywny, więc nie zaczęłam... Ale zaraz po połogu mam zamiar!
 
Myślę, że na takie ustalenia był czas jak było głosowanie.
Sorki, ale będę teraz znowu przeglądać profili tych samych osób, żeby tylko ktoś mógł się dostać.
2 tygodnie to nie wieczność, szybko minie.
To było pytanie nie o zmianę kryterium tylko o połączenie obu [emoji4] czyli wręcz niektórzy mogliby jesCze pewnie z tej listy odpaść [emoji16]
Ja też uważam, że leżenie w domu z lekami to dobre rozwiązanie

Ale Ci zazdroszczę :)! Ja się dużo ruszałam przed ciążą, kocham rower, mam swoją stała trasę 5km pod górę, trochę biegałam, graliśmy amatorsko w tenisa i squasha, a teraz nic mi nie wolno. Tęsknie za ruchem, górami i morzem, ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas :)
I dla Ciebie przyjdzie moment na ruch, ale współczuję, bo wiem jak to jest [emoji85] ja tak samo uwielbiam góry! A dwa lata temu mój mąż zaraził mnie jeszcze miłością do naszego morza i teraz uwielbiam to i to [emoji16]
 
Ja cały czas mówiłam, że przed ciąża zacznę, bo wszędzie piszą, że jeśli biegało się przed to można i w trakcie, ale ostatecznie się nie udało [emoji16] ale zapytałam lekarza i powiedział, że jeśli ja się czuje na siłach to on popiera pomysł, więc.. Zaczynam [emoji16][emoji4]
 
Będę sobie tworzyć listę i co jakiś czas dodawać zaktualizowaną, żeby dziewczyny widziały, że trzeba się zgłosić. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do listy to piszcie śmiało.

Listę prawdopodobnie oddaję dziś wieczorem! Jak się komuś chce może posprawdzać czy dobrze zakwalifikowałam osoby. Wchodzimy w profil, następnie na czarnym pasku wpisy.

Przypominam, że przyjmowane są osoby z co najmniej 2 tygodniowym stażem w styczniówkach.

Inka91
Andzia155
Renata.b2
Pawlinka82
Karoola2021
marmolada90
Annasol93
kartkao
ania.1982
Laura_T
JoannaMB
Nika261
Niqui
Klaudiaxx
Katrina666
inkaby
M@lly
KasiaKar
klucha09
Kelikla
JaMama1621
Patka0000
Olimpia123
Angelika22
MaagdaB
Smerfetka_em
Czarnanoc
AtenaSA
AnMil
magda9104
Mixme92
daria_daria
Paulinad
Balbinka1991
MalinkowaMlinkowa
Anqua81
justa_w
Ola1994
D4ri4
Izkawalizka
Iwona3001
kat.
Ewa1424
Tangerine
Jagódka81
Sheila
Kocia90
Kassiula87
Kundlica
JaMama1621
Agnieszka40
Beczulinda
Jagodowa Mama
asia333podlasie


Dziewczyny te co są niby od początku, ale rzadko sie udzielają, że ja ich wcale nie kojarzę.
Uwaga zastanówcie się dobrze czy będziecie miały czas na pisanie na wątku prywatnym, bo jak to będzie wyglądało tak jak dotychczas to będziemy takie osoby usuwać z naszego grona.

Ok przejrzałam wszystko, jak kogoś nie ma na liście i mu nie odpisałam to pisać.


To było pytanie nie o zmianę kryterium tylko o połączenie obu [emoji4] czyli wręcz niektórzy mogliby jesCze pewnie z tej listy odpaść [emoji16]I dla Ciebie przyjdzie moment na ruch, ale współczuję, bo wiem jak to jest [emoji85] ja tak samo uwielbiam góry! A dwa lata temu mój mąż zaraził mnie jeszcze miłością do naszego morza i teraz uwielbiam to i to [emoji16]

Tak czy siak, dziewczyny nadal uważam, że był na to czas podczas głosowania. Pytałam wtedy czy ktoś chce dodać jakiś podpunkt, czy macie inne pomysły i była cisza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem po wizycie :🥰💕
Wszystko w porządku dwa tygodnie temu było tydzień młodsze a dziś trzy dni starsze.
Wg USG 12w3d , wg OM 12w0d. Dzidzia ma 5,4 cm i termin zmienił się z 13tego stycznia na 8.01.2021.
Teraz kolejne oczekiwanie na prenatalne 8 lipca i potem kolejna wizyta 15.07 g. 12:00 @Inka prosiłabym o dopisanie :)
Jedyne zadanie to mierzenie ciśnienia rano i wieczorem bo w gabinecie wychodzi mi 140/80, na razie ustaliliśmy z lekarzem że to pewnie strach przed wizytą, po 2 tygodniach pomiarów zobaczymy.
 
Do góry