reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja też uważam, że leżenie w domu z lekami to dobre rozwiązanie

Ale Ci zazdroszczę :)! Ja się dużo ruszałam przed ciążą, kocham rower, mam swoją stała trasę 5km pod górę, trochę biegałam, graliśmy amatorsko w tenisa i squasha, a teraz nic mi nie wolno. Tęsknie za ruchem, górami i morzem, ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas :)
dziewczyny przyjdzie dziecko na swiat to przez jakis czas to będzie naprawde dobra siłownia dla nas chyba, że komuś urodzi się tak wdzięczne dziecko, że będzie tylko spało i jadło 😂😂😂
 
reklama
dziewczyny przyjdzie dziecko na swiat to przez jakis czas to będzie naprawde dobra siłownia dla nas chyba, że komuś urodzi się tak wdzięczne dziecko, że będzie tylko spało i jadło 😂😂😂

Oj tak, skończy się dla mnie byczenie do 10:00

Moja córka tylko spała i jadła. ja w tym czasie obejrzałam mnóstwo seriali na netflixie

Szczęściara, ja na to nie liczę, bo zarówno ja i mój brat kiepsko spaliśmy.
 
Oj tak, skończy się dla mnie byczenie do 10:00



Szczęściara, ja na to nie liczę, bo zarówno ja i mój brat kiepsko spaliśmy.
niestety lepiej się nastawić w te druga strone niż potem się zdziwić, kocham moje dzieci nad życie ale mam przy nich co robić więc teraz wiem, że kolorowo nie będzie ale miłość wszystko wybacza hahaj
 
Dziewczyny wytłumaczcie mi proszę jak to jest z tymi pensjami.
Ja wiem, że od 34 dnia płaci zus, ale to oni przelewają pracodawcy i on następnie mi.
Czy może prosto z zusu dostajemy przelew?
 
reklama
Do góry