reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy...

Dziewczyny przepraszam,ze dopiero teraz,ale nie dalam rady napisac wczesniej [emoji25]
Niestety nie udalo sie nam tym razem [emoji24]
Jestem zalamana [emoji17][emoji25] Otrzymalam Tabletki na oczyszczenie sie, jesli to nie nastapi do 14 dni czeka mnie kolejne lyzeczkowanie [emoji24][emoji25][emoji24]
Bardzo mi przykro [emoji26][emoji26]
 
reklama
Madzia cały dzień czekałam na info od Ciebie, bardzo mocno trzymałam za Ciebie kciuki, przykro mi, bardzo, ale tak jak piszesz, masz dwie córeczki które na pewno będą dla Ciebie wsparciem w tych trudnych chwilach, sama ich obecność powoli będzie koic Twój ból. Wiele z nas wie co przezywasz i jesteśmy z Tobą :(
Dziewczyny przepraszam,ze dopiero teraz,ale nie dalam rady napisac wczesniej [emoji25]
Niestety nie udalo sie nam tym razem [emoji24]
Jestem zalamana [emoji17][emoji25] Otrzymalam Tabletki na oczyszczenie sie, jesli to nie nastapi do 14 dni czeka mnie kolejne lyzeczkowanie [emoji24][emoji25][emoji24]
 
Madzia cały dzień czekałam na info od Ciebie, bardzo mocno trzymałam za Ciebie kciuki, przykro mi, bardzo, ale tak jak piszesz, masz dwie córeczki które na pewno będą dla Ciebie wsparciem w tych trudnych chwilach, sama ich obecność powoli będzie koic Twój ból. Wiele z nas wie co przezywasz i jesteśmy z Tobą :(
To prawda,moje dzieci dodaja mi sil😪dla nich musze byc silna 😪 ale to jest tak cholernie przykre😭 patologia nie ma problemow,a normalni ludzie nie moga sie cieszyc tym szczesciem 😭😭😭 to forum jest dla mnie wielkim oparciem,dziekuje 😭😭
 
[emoji24][emoji24] Wiem co przeżywasz. I masz rację dziewczynki pomogą Ci się pozbierać i dzięki nim dojdziesz do siebie szybciej niż myślisz. To takie niesprawiedliwe.
Mam nadzieje,nie chcialabym,aby widzialy mnie w takim stanie 😭😭😭 zapisalam sie juz do psychologa na terapie, bo czuje,ze sama nie dam tym razem rady 😪 to juz 5 raz 😭😭😭 to wszystko jest cholernie niesprawiedliwe 😭 nie wazne czy chore czy zdrowe, ale to bylo moje dzieciatko,moja mala fasoleczka ehhh 😪😪😭😭😭
 
Madzia wiem że teraz świat Ci się zawalił, ale przetrwasz to, bo jesteś silna, my kobiety mamy to do siebie, że jesteśmy w stanie bardzo dużo znieść, teraz wydaje Ci się to niereealne, ale zobaczysz, że za jakiś czas wrócisz do staran, najważniejsze że możesz mieć dzieci, no masz już dwie córeczki, jesteśmy z Tobą Kochana, przejdziemy przez to razem...
To prawda,moje dzieci dodaja mi sil[emoji25]dla nich musze byc silna [emoji25] ale to jest tak cholernie przykre[emoji24] patologia nie ma problemow,a normalni ludzie nie moga sie cieszyc tym szczesciem [emoji24][emoji24][emoji24] to forum jest dla mnie wielkim oparciem,dziekuje [emoji24][emoji24][emoji173]
 
reklama
Słońce jesteśmy z Tobą.
Masz córeczki i swoje Aniołki.... Napewno będziesz mamą wkoncu swojego wymarzonego synusia ♥️♥️♥️
 
Do góry