reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie!
Dawno mnie tu nie było, więc się przypomnę 😉 W zeszłym roku przeszłam 1 procedurę in vitro i miałam 2 nieudane transfery. Jeszcze w tym roku planuję podejść do kolejnej procedury, ale uznałam, że najpierw muszę się wybrać do dr Paśnika. I mam pytanie. Co zabrać ze sobą na 1 wizytę? Jakieś badania? Mam stwierdzoną endometriozę. A wizytę mam na 29 lipca.
Witaj, weź wszystkie badania dr Paśnik zadaje szczegółowe pytania i na tej podstawie zaleca dalszą diagnostykę
 
reklama
Ja dzisiaj dostałam receptę na metformine 750 dwa razy dziennie czyli zwiększam dawkę o 500.
Dobrze ja toleruje jak narazie wiec mam nadzieje ze będę mogła przyjmować tez zwiekszona dawkę.
Mam do siebie żal ze tak późno się wzięłam za diagnostykę IO. Teraz reguluje tsh i IO i czuje ze robię coś dobrego, ze przygotowuje się do transferu a wcześniej poleciałam na żywioł a lekarz tez jakoś nie wynikał w koje wyniki.
Mam steryd i heparynę ❤️ Czekam na histeroskopie i zabieram moja sniezynke ❤️ Potem już tylko czekać i modlić się żeby ze mną została ❤️❤️
 
@Caro♤♤♤♤ czekałam na te wieści 😍😍😍 cudownie, że jest pęcherzyk teraz czekamy na kropusia z serduszkiem 🥰
A co do drugiego kropka to szkoda ;( No ale tak miało być kochana 😘 ja zawsze będę pamietać o moich 3 kropkach 🥰
Teraz głowa do góry, mało stresu 🤪 i duuuuuzo radości 😍

@Lola83 wow !!! Szalona jesteś 😂 super, że nie nie poddajesz ! Opisuj już co i jak, bo kurczę wszystkich trzymasz w niepewności 😁
 
Dziewczyny, pewnie szansa mała. Ale gdyby któraś zwalniała miejsce do dr. Paśnika to proszę o info
Myślicie że aktualnie wyniki mogą być zaburzone po ostatniej cp?
Wstrzymać się do sierpnia?
Czy już mogę zacząć badać immunologię?
 
Ja dzisiaj dostałam receptę na metformine 750 dwa razy dziennie czyli zwiększam dawkę o 500.
Dobrze ja toleruje jak narazie wiec mam nadzieje ze będę mogła przyjmować tez zwiekszona dawkę.
Mam do siebie żal ze tak późno się wzięłam za diagnostykę IO. Teraz reguluje tsh i IO i czuje ze robię coś dobrego, ze przygotowuje się do transferu a wcześniej poleciałam na żywioł a lekarz tez jakoś nie wynikał w koje wyniki.
Mam steryd i heparynę ❤ Czekam na histeroskopie i zabieram moja sniezynke ❤ Potem już tylko czekać i modlić się żeby ze mną została ❤❤
Nie miej do siebie pretensji , ja uważam że za pierwszym razem nikt nie jest gotowy na in vitro i dopóki się nie spróbuje i człowiek trochę się nie wgryzie w temat to jest totalnie czarna magia. Siedzi u lekarza i kiwa głową jak ten piesek co się go na tylnym siedzeniu w aucie wozi. Teraz już będzie dobrze wiele rzeczy masz sprawdzone;)
 
@Caro♤♤♤♤ czekałam na te wieści 😍😍😍 cudownie, że jest pęcherzyk teraz czekamy na kropusia z serduszkiem 🥰
A co do drugiego kropka to szkoda ;( No ale tak miało być kochana 😘 ja zawsze będę pamietać o moich 3 kropkach 🥰
Teraz głowa do góry, mało stresu 🤪 i duuuuuzo radości 😍

@Lola83 wow !!! Szalona jesteś 😂 super, że nie nie poddajesz ! Opisuj już co i jak, bo kurczę wszystkich trzymasz w niepewności 😁
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ .
 
Nie miej do siebie pretensji , ja uważam że za pierwszym razem nikt nie jest gotowy na in vitro i dopóki się nie spróbuje i człowiek trochę się nie wgryzie w temat to jest totalnie czarna magia. Siedzi u lekarza i kiwa głową jak ten piesek co się go na tylnym siedzeniu w aucie wozi. Teraz już będzie dobrze wiele rzeczy masz sprawdzone;)
A ja do dziś cieszę się ze pomyliłam się wtedy co do Twoich wyników. U mnie w 3 dpt były prawie takie same i się nie udało a tobie się udało ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
To cudownie a dodatkowo dało mi nadzieje ze jednak byłam dobrze przygotowana ale maluszek mój niestety nie dał rady ...
A z Twojego pęcherzyka tak bardzo się cieszę ❤️❤️
 
A ja do dziś cieszę się ze pomyliłam się wtedy co do Twoich wyników. U mnie w 3 dpt były prawie takie same i się nie udało a tobie się udało ❤❤❤❤❤❤
To cudownie a dodatkowo dało mi nadzieje ze jednak byłam dobrze przygotowana ale maluszek mój niestety nie dał rady ...
A z Twojego pęcherzyka tak bardzo się cieszę ❤❤
Wiem ,co przechodzisz to był mój 3 transfer, . 2 razy beta 0 i płacz. Za pierwszym razem jak się nie udało było najgorzej, bo przecież wszystko było piekne a finał s.pa. Pare dni dramatu i znowu układałam jakiś plan , to pozwalało mi jakoś funkcjonować. Teraz też dalej czekam ..
Ciągle ci kibicuję i będę trzymać kciuki.
 
Dziewczyny w was ostatnia nadzieja. Nie chciała bym setny raz dzwonić do lekarza więc pytam pierw mojej skarbnicy wiedzy 😍 a mianowicie od jutra mam brac zastrzyki ale wieczorem... I tu jest problem gdyż pracuje do 22 a nie chciała bym tego w pracy robić czy będzie jakiś problem gdy przez 2 dni wezmę po 22? Później od soboty bede mogla szybciej robić...
 
reklama
Dziewczyny w was ostatnia nadzieja. Nie chciała bym setny raz dzwonić do lekarza więc pytam pierw mojej skarbnicy wiedzy 😍 a mianowicie od jutra mam brac zastrzyki ale wieczorem... I tu jest problem gdyż pracuje do 22 a nie chciała bym tego w pracy robić czy będzie jakiś problem gdy przez 2 dni wezmę po 22? Później od soboty bede mogla szybciej robić...
Myślę, że to nie jest problem chyba ważne żeby były o stałej porze, ale niech dziewczyny się wypowiedzą mają większą wiedzę.
 
Do góry