reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej Madzia 😊 Jak się czujesz?

Hej 😊 Czuję się dobrze . Wiadomo teraz upały , to przy prostych czynnościach zaraz się męczę . Pól pleców i spuchniętw nogi to norma . Na zakupy śmigam wcześnie rano . Dzisiaj akurat mamy pochmurnie to pogoda dla mnie idealna 😆. Mała coraz częściej daje o sobie znać🥰 w środę mamy wizytę zobaczymy co nam Lekarz powie 😊
 
reklama
To koniecznie daj znać po wizycie ;)
Ja mam termin na 8 października i tez bedzie corka ;) są dni,że jest spokojna a są takie,że intensywnie sobie w brzuszku pływa;) cudowne uczucie.
U nas coś w końcu pada bo kilku dniach upału- ja nie jestem jakas mega wielka A tez sie męczyłam. Topiłam się na siedząco.

U nas w końcu od dziś pada deszcz to pogoda do życia. Jak jest tak gorąco to chodze w przewiewnych sukienkach , ale i tak jestem cała mokra. Mała najbardziej aktywna jest jak się położe , usiąde albo kładę się spać 😆 Dam znać będe też po wynikach bo robiłam krzywą cukrową . Mam nadzieję że wszystko jest w porządku 🥰
 
Tak, u mnie też najwięcej buszuje wieczorem jak się położę;)
Ja jestem przed krzywą.. W przyszłym tygodniu pojde ale dziś już zakupiłam w aptece proszek.. boję się jej jak diabli no wcinam ostatnio mnóstwo słodyczy ma stres..

Ja piłam cytrynową , dało sie wypić i było okey do 1h i do 1 badania . Potem zaczęło mnie mdlić , a na a korytarzu było duszno , okna otwarte , ale nic nie dawało . Przed przychodnią brak ławeczek i upał więc nie wiem co było gorsze ;)
 
Dziewczyny mam pytanie na wyborach skorzystałam z przywileju ciazowego zżeby wejsc bez kolejki na glosowanie. Pani ktora otwierala wrota poszła zapytać przewodniczącego komisji czy mogę wejść bez kolejki. Czy to jest może uregulowane ? Bo mam wrażenie że wzięłam ich trochę z zaskoczenia i nie wiem jak będzie za 2 tygodnie.
 
Hej :) jestem po wizycie u lekarza . Wyniki dobre , ciśnienie idealne . Krzywa cukrowa wyszła 81/141/109 także też jest dobrze. Zaczeliśmy 27 tydzień a mała waży już 1100 i jest bardzo ruchliwa 😊 termin porody według tego usg zmienił mi się na 27 września 😊
 
Hej :) jestem po wizycie u lekarza . Wyniki dobre , ciśnienie idealne . Krzywa cukrowa wyszła 81/141/109 także też jest dobrze. Zaczeliśmy 27 tydzień a mała waży już 1100 i jest bardzo ruchliwa 😊 termin porody według tego usg zmienił mi się na 27 września 😊
No to super😄😄 też bym chciała zeby mi sie termin zmienił na wrzesień heh 😁😁 Ja trz zaczęłam 27 tydzien dokladnie mam 27+4 😊😊
 
reklama
Do góry