reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testyyy

Dołączył(a)
5 Czerwiec 2020
Postów
6
Hej, w piątek powinnam dostać okres, ale od owulacji strasznie mnie boli brzuch (co nigdy nie miałam tak długo przed okresem) więc postanowiłam zrobić test 4d przed okresem i wyszła ledwo widoczna 2 kreska..na drugi dzień zrobiłam 2 i wyszła też ledwo wWidoczna ale z czasem pociemniala .. I dziś zrobiłam ale wyszedł negatywny.. czy to może być ciąża czy to jakieś przeklamane testy..;/
 
reklama
Hej, w piątek powinnam dostać okres, ale od owulacji strasznie mnie boli brzuch (co nigdy nie miałam tak długo przed okresem) więc postanowiłam zrobić test 4d przed okresem i wyszła ledwo widoczna 2 kreska..na drugi dzień zrobiłam 2 i wyszła też ledwo wWidoczna ale z czasem pociemniala .. I dziś zrobiłam ale wyszedł negatywny.. czy to może być ciąża czy to jakieś przeklamane testy..;/
A jakiej czułości te testy byly? Może zrób beta hcg będzie czarno na białym i nie będziesz tak rozkminiac
 
A i jeszcze jakoes 7-9 dni po owu miałam jakby takie plamienie jeśli można to tak nazwać dosłownie 2 kropki na papierze.. I ciągle brzuch boli ale inaczej Ni okresowo . Ale znów ten negatywny test😅
 
A i jeszcze jakoes 7-9 dni po owu miałam jakby takie plamienie jeśli można to tak nazwać dosłownie 2 kropki na papierze.. I ciągle brzuch boli ale inaczej Ni okresowo . Ale znów ten negatywny test[emoji28]
Ja też miałam takie coś wczoraj nad ranem. Dosłownie przy podcieraniu 3-4 krople krwi i do teraz nie ma nic.
 
Mi też @wypada na piątek. Jutro testuje. Ale w 25dc miałam chyba implantacje bo myślałam że okres mam wcześniej ale był skąpy i skończył się po 1 dniu.
 
reklama
Mi też @wypada na piątek. Jutro testuje. Ale w 25dc miałam chyba implantacje bo myślałam że okres mam wcześniej ale był skąpy i skończył się po 1 dniu.
Ja też mam jutro dostać okres według apki ale ze ja mam nieregularne to nawet nie biorę tego pod uwagę. No chyba że mnie zaskoczy i przyjdzie co do dnia z apka[emoji851]
 
Do góry