reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testyyy

reklama
Ja też mam jutro dostać okres według apki ale ze ja mam nieregularne to nawet nie biorę tego pod uwagę. No chyba że mnie zaskoczy i przyjdzie co do dnia z apka[emoji851]
Mi się raczej sprawdza z apka. Ale ten cykl jest jakiś taki inny. Już od owulacji pobolewa mnie podbrzusze, kluja jajniki. Potem miałam to plamienie i piersi mi bardzo urosly i bolą także może może się uda. Trochę nie chce się nakręcać bo to pierwszy cykl starań ale objawy są niecodzienne.
 
Mi się raczej sprawdza z apka. Ale ten cykl jest jakiś taki inny. Już od owulacji pobolewa mnie podbrzusze, kluja jajniki. Potem miałam to plamienie i piersi mi bardzo urosly i bolą także może może się uda. Trochę nie chce się nakręcać bo to pierwszy cykl starań ale objawy są niecodzienne.
Zaczęłaś się starać i już objawy są. Znam to jak zaczęłam się starać to każdy cykl był ciazowy
 
Do góry