reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 niniu to już dzisiaj masz wizyte???!!!!! Dawaj znac - a wlasnie miałam do ciebie pisać czy ty już czujesz jakies bole piersi po estrofemie ja już po 3dniach jestem z estrofemem i nic mnie jeszcze nie boli - a przypominam sobie ze zawsze mnie bardzo bolały ;( Jejku jak mnie przerazaja te terminy - to już zaraz a ja pierwszy raz jakos nie chce tego transferu ;(
 
@fredka84 niniu to już dzisiaj masz wizyte???!!!!! Dawaj znac - a wlasnie miałam do ciebie pisać czy ty już czujesz jakies bole piersi po estrofemie ja już po 3dniach jestem z estrofemem i nic mnie jeszcze nie boli - a przypominam sobie ze zawsze mnie bardzo bolały ;( Jejku jak mnie przerazaja te terminy - to już zaraz a ja pierwszy raz jakos nie chce tego transferu ;(
Dziś rano zaczęły mnie boleć, ale mnie w sumie co miesiąc bolą na długo przed okresem, więc jestem przyzwyczajona. Mąż się z tego cieszy, bo wtedy mam piersi o wiele większe 😜. I albo wkładam albo wyciągam wkładki że stanika, i tak co miesiąc 😅.
Wiem, że się boisz ❤️. Musisz być silna myszko ❤️.
A Ty kiedy masz wizytę? W przyszłym tygodniu jakoś, co nie?
 
Nie polecam robić w No..m badań. Mają przebitkę ponad 20 czasem 30%.
Robię u nich tylko jeśli zależy mi na czasie czyli beta, progesteron i wymazy, kariotyp.
Polecam robić w Diagnostyce. Mają szybko wyniki i ceny dużo niższe.
Ja na dodatek zrobiłam je w Radomiu to jeszcze taniej niż w Wwie.
Na komplecie badań moich i męża zaoszczędziłam ok. 4-5 stowek albo i więcej już.
Cześć zrobiłam też w luxmedzie w ramach mojego pakietu z pracy.

Oni nie widzą problemu w wynikach z innych placówek. Biorą od Ciebie tylko te badania i kserują sobie i oddają Ci na następnych wizytach.

Serio przebitkę mają kosmiczna, zastanowiła bym się nad robieniem kompletu u nich.
Przykładowo beta w Nov. Kosztuje 65 zł. W Radomiu zapłaciłam chyba 42
Potwierdzam,ze Novum zdziera potwornie.Macie inne opcje to nie robcie tam.
 
Nie polecam robić w No..m badań. Mają przebitkę ponad 20 czasem 30%.
Robię u nich tylko jeśli zależy mi na czasie czyli beta, progesteron i wymazy, kariotyp.
Polecam robić w Diagnostyce. Mają szybko wyniki i ceny dużo niższe.
Ja na dodatek zrobiłam je w Radomiu to jeszcze taniej niż w Wwie.
Na komplecie badań moich i męża zaoszczędziłam ok. 4-5 stowek albo i więcej już.
Cześć zrobiłam też w luxmedzie w ramach mojego pakietu z pracy.

Oni nie widzą problemu w wynikach z innych placówek. Biorą od Ciebie tylko te badania i kserują sobie i oddają Ci na następnych wizytach.

Serio przebitkę mają kosmiczna, zastanowiła bym się nad robieniem kompletu u nich.
Przykładowo beta w Nov. Kosztuje 65 zł. W Radomiu zapłaciłam chyba 42
Dzięki kochana, może faktycznie wirusy zrobię w diagnostyce i wszystkie z krwi bo jeszcze mam trochę czasu ale nasienie i moje wymazy to już muszę w Novum bo wszędzie indziej czeka się długo niestety :(
 
Nic takiego nie było. Od początku okresu estrofem, potem 5 dni przed transferem duphaston i urogestan dopochwowo. Od transferu doszły zastrzyki z fraxiparine, a i encorton ale jego biorę kilka lat. Taki sam zestaw miałm przy poprzednim transferze i wtedy wynik był 0.
No to może coś tam się zadziało. Szkoda, ze nie zrobiłaś 6dpt wtedy byłoby więcej wiadomo. Będziesz próbować dalej???
 
reklama
Do góry