reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja od ok.2 lat uzywam kremu bb zamiast podkladu i jestem mega zadowolona na to oczywiscie puder zeby az tak mordka sie nie swiecila😁
Ten z bielenda zmiast bb jest super no i mój nieoceniony loreal - jest wypasiony ;) O kurcze a miałam tylko o leczeniu pisać ;)
 

Załączniki

  • 20200705_193020.jpg
    20200705_193020.jpg
    846,7 KB · Wyświetleń: 78
Widzę ze rozwinął się temat makijazowy a to mój konik 😍😍 z wykształcenia mogę tak powiedzieć ze jestem makijażystka. Pracowałam 3 lata ale stwierdziłam ze niestety to nie jest moja pasja a wręcz stało się to moja zmora i zaprzestałem działalności 🙄🙄 ale dalej mam sentyment i wszystkie znajome klientki jeszcze od wyjścia wymaluje ❤❤
 
Widzę ze rozwinął się temat makijazowy a to mój konik 😍😍 z wykształcenia mogę tak powiedzieć ze jestem makijażystka. Pracowałam 3 lata ale stwierdziłam ze niestety to nie jest moja pasja a wręcz stało się to moja zmora i zaprzestałem działalności 🙄🙄 ale dalej mam sentyment i wszystkie znajome klientki jeszcze od wyjścia wymaluje ❤❤
Jak się ma talent to chyba fajna praca? Dlaczego już nie chcialas pracować w zawodzie?
 
Widzę ze rozwinął się temat makijazowy a to mój konik 😍😍 z wykształcenia mogę tak powiedzieć ze jestem makijażystka. Pracowałam 3 lata ale stwierdziłam ze niestety to nie jest moja pasja a wręcz stało się to moja zmora i zaprzestałem działalności 🙄🙄 ale dalej mam sentyment i wszystkie znajome klientki jeszcze od wyjścia wymaluje ❤❤
O suuuuper😀Ja uwielbiam sie malowac a szczegolnie oczy.Szkida ze nie umiem tak profesjonalnie.Jeszcze mozemy o ciuchach pogadac bo ja ostatnio garderobe zmieniam-schudlam i musze kupowac nowe😁
 
Jak się ma talent to chyba fajna praca? Dlaczego już nie chcialas pracować w zawodzie?
Może się tak wydawać ze praca bardzo przyjemna ale niestety mam bardzo silne poczucie estetyki i coraz częściej zdarzało mi się odmawiać makijaży które zamiast upiększać kobietę to ha oszpecały. Odmawiałam doczepaiania długich i teatralnych rzes które wyglądały jak wachlarze.
Potem zaczęły mnie „brzydzić” niezadbane kobiety, bo przychodziły ze sztucznymi rzęsami gdzie był taki syf i aż zapalenie powiek się zaczynało, skóra się luszczyla a już czara goryczy się przelała gdy przyszła pani blada jak ściana i chciała żebym ja „opaliła makijazem” i rozebrała się do naga i kazała się pudrować. Po zwróceniu uwagi powiedziała mi ze skoro brzydzi mnie kobiece ciało to może się nie nadaje do tej pracy i stwierdziłam ze nie nadaje się do takich komercyjnych makijaży. Moje stałe klientki ciagle do mnie dzwonią i dorabiam tylko sobie ale to są takie fajne zadbane babeczki ❤️
 
reklama
Bardzo dobrze ze piszesz o pierdolach-strikte b.waznych dla kobiet🙂Jestem zestresowana jutrzejsza wizyta a dzieki Tobie na chwile zapominam o jutrze.😃
Wiesz co ja mysle? Ze przyjedziesz jutro z kliniki bardzo zadowolona ;) Ja ostatnio baarddzzo się stresowałam i codziennie czułam w brzuchu takie nerwy jak przed egzaminem - to dla mnie najtrudniejszy transfer... ale dzisiaj sobie wbiłam do glowy ze no kuuurcze naprawdę teraz już zwyczajnie nie mam wpływu na to co się będzie dzialo :sorry:
 
Do góry