reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No co ty - a ja myslalam ze wlasnie tam jest tanio ;););) To dokladnia tak samo jak ja!!! Tylko rosek i supcia - uwielbiam je ;) U mnie kurcze nie ma hebe ale podoba mi się ich reklama ;) U mnie od dwóch dni taki upal i na wieczor musze podlewac wszystko - a jak ciagle padalo to narzekałam - ehhh człowiek to durna istota ;)
U moich rodzicow -lubelszczyzna-jest tyle wody ze mudialoby jyz wogole nie padac co najmniej do wrzesnia zeby to wyparowalo.
 
reklama
Wiesz co ja mysle? Ze przyjedziesz jutro z kliniki bardzo zadowolona ;) Ja ostatnio baarddzzo się stresowałam i codziennie czułam w brzuchu takie nerwy jak przed egzaminem - to dla mnie najtrudniejszy transfer... ale dzisiaj sobie wbiłam do glowy ze no kuuurcze naprawdę teraz już zwyczajnie nie mam wpływu na to co się będzie dzialo :sorry:
Gdyby to byl moj poprzedni lekarz to lecialabym jak na skrzydlach a tak yo wszystko nowe i nie wiem czego mam sie spodziewac.Czy juz zapisze mi leku czy kaze jeszcze cos zrbic czy juz bede wypelniac wniosek o dofinansowanie i tak dalej...😪
 
O suuuuper😀Ja uwielbiam sie malowac a szczegolnie oczy.Szkida ze nie umiem tak profesjonalnie.Jeszcze mozemy o ciuchach pogadac bo ja ostatnio garderobe zmieniam-schudlam i musze kupowac nowe😁
No to dawaj!!! Ja uwielbiam ciuszki ;) Ostatnio wyszperałam w lumpeksie buty w ktorych się zakochałam nawet @fredka84 wysłałam zdjecie, tylko musze do nich wkladke zakladac bo troszkę za duże co zresztą widać na zdjęciu ;) A co się stało ze tak schudłaś? Te buty na zdjeciu nie wygladaja za ciekawie ale one sa z takiej zamszowej skorki mega wygodne i zrobiłam je takim fajnym srodkiem do zamszu - ostatnio je zalozylam do takiego ecru combinezonu z nogawkami podwijanymi ;) Fajnie się czulam ;)
 

Załączniki

  • 20200630_143657.jpg
    20200630_143657.jpg
    842,1 KB · Wyświetleń: 74
  • 20200630_143719.jpg
    20200630_143719.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 73
Może się tak wydawać ze praca bardzo przyjemna ale niestety mam bardzo silne poczucie estetyki i coraz częściej zdarzało mi się odmawiać makijaży które zamiast upiększać kobietę to ha oszpecały. Odmawiałam doczepaiania długich i teatralnych rzes które wyglądały jak wachlarze.
Potem zaczęły mnie „brzydzić” niezadbane kobiety, bo przychodziły ze sztucznymi rzęsami gdzie był taki syf i aż zapalenie powiek się zaczynało, skóra się luszczyla a już czara goryczy się przelała gdy przyszła pani blada jak ściana i chciała żebym ja „opaliła makijazem” i rozebrała się do naga i kazała się pudrować. Po zwróceniu uwagi powiedziała mi ze skoro brzydzi mnie kobiece ciało to może się nie nadaje do tej pracy i stwierdziłam ze nie nadaje się do takich komercyjnych makijaży. Moje stałe klientki ciagle do mnie dzwonią i dorabiam tylko sobie ale to są takie fajne zadbane babeczki ❤
No to faktycznie niekotre kobiety sa przerazajace pod tym względem. Ja nie znosze sztucznych rzes - raz zrobiłam i to jakies 4 lata temu taka metoda jeden do jednego. Nie dość ze tyle trzeba siedzieć to mnie one swedzialy, wkurzalo mnie to ze nie mogę się po oku podrapać, tesknilam za myciem oczu bo przy tym nie mogłam wacikiem no a jak już zaczelu odpadac jedna po drugiej to MASAKRA ale jak sa ladnie i sobtelnie zrobione to mi się podoba u innych kobiet ;) Ja pozwalam sobie zrobić na jakies wyjścia ale tylko te w zewnętrznych kacikach. A tak to używam odzywki z long4lasches i sa mega do tego super tusz a jestem miłośnikiem vibo tego zielonego chociaż przerobiłam już naprawdę rozne i ten mi super podpasował ;)
 
No cos ty - to zwykle nieporozumienie ;) Dla mnie jesteś przekochana dziewczyna 😍 😍 😍 Dlaczego ty masz tak dużo zastrzykow - problem z AMH?

Dziękujeeee 😍😘 Ale wiesz, tak się przykro aż robi człowiekowi jak Ty nic złego nie masz na myśli a Cię tak osadzają... Ehh nieważne.
Zastrzyków... No kurcze własie sama nie wiem co ze mną nie tak że aż tyle muszę brać.. A wiesz ze ja nawet nie wiem co to jest to Amh i czy wogole miałam kiedyś to sprawdzane 🤦‍♀️😁
 
No to dawaj!!! Ja uwielbiam ciuszki ;) Ostatnio wyszperałam w lumpeksie buty w ktorych się zakochałam nawet @fredka84 wysłałam zdjecie, tylko musze do nich wkladke zakladac bo troszkę za duże co zresztą widać na zdjęciu ;) A co się stało ze tak schudłaś? Te buty na zdjeciu nie wygladaja za ciekawie ale one sa z takiej zamszowej skorki mega wygodne i zrobiłam je takim fajnym srodkiem do zamszu - ostatnio je zalozylam do takiego ecru combinezonu z nogawkami podwijanymi ;) Fajnie się czulam ;)
Czerwone super odwazne łał🤩Ja kupilam wczoraj sliczna sukienke w reserwed i nawet podobala sie mojemu mezowi i nie powiedzial ze wyglada jak dla starej baby🤣Ja uwielbiam kombinezony!Tez kupilam ostatnio taki cudny.Schudlam bo za duzo wazylam po prostu.Zylam w niewiedzy az w koncu zobaczylam swoja wage to prawie sie poplakalam.Na szczescie w niesxczesciu mam figure dosc proporcjonalna wiec az tak zle nie wygladalam.ale za to teraz wygladam swietnie 😉No i musze garderobe zmienic.Niestety nogi jak grube mialam tak mam😪
 
No to faktycznie niekotre kobiety sa przerazajace pod tym względem. Ja nie znosze sztucznych rzes - raz zrobiłam i to jakies 4 lata temu taka metoda jeden do jednego. Nie dość ze tyle trzeba siedzieć to mnie one swedzialy, wkurzalo mnie to ze nie mogę się po oku podrapać, tesknilam za myciem oczu bo przy tym nie mogłam wacikiem no a jak już zaczelu odpadac jedna po drugiej to MASAKRA ale jak sa ladnie i sobtelnie zrobione to mi się podoba u innych kobiet ;) Ja pozwalam sobie zrobić na jakies wyjścia ale tylko te w zewnętrznych kacikach. A tak to używam odzywki z long4lasches i sa mega do tego super tusz a jestem miłośnikiem vibo tego zielonego chociaż przerobiłam już naprawdę rozne i ten mi super podpasował ;)
A ja polecam ten tusz. Tani a daje mega efekt. Pracowałam na nim i klientki nie mogły uwierzyć ze taka tanioszka a rzesy jak milion dolcow 😂
 

Załączniki

  • 619DEF2A-93F3-48C8-8A13-14BBCE567FE4.jpeg
    619DEF2A-93F3-48C8-8A13-14BBCE567FE4.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry