reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiesiołek

Marzenaaa12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2020
Postów
936
Czesc dziewczyny czy ktoras stosowala olej z wiesiolka? Lub inne rzeczy na poprawe sluzu?
Czy bierzecie cos na lepszą owulacje ?
 
reklama
Czesc dziewczyny czy ktoras stosowala olej z wiesiolka? Lub inne rzeczy na poprawe sluzu?
Czy bierzecie cos na lepszą owulacje ?
Ja brałam olej z wiesiołka, zaczęłam w pierwszym dniu cyklu z tego co pamiętam i brałam mniej więcej dwa tygodnie, czyli teoretycznie do owu 🙂 teoretycznie bo nigdy nie wiedziałam kiedy mam 😉
I nie wiem czy to zasługa wiesiołka, efekt placebo czy po prostu los tak chciał, ale w tym samym cyklu zaszłam w ciążę 😁😁😁
 
Ja brałam olej z wiesiołka, zaczęłam w pierwszym dniu cyklu z tego co pamiętam i brałam mniej więcej dwa tygodnie, czyli teoretycznie do owu 🙂 teoretycznie bo nigdy nie wiedziałam kiedy mam 😉
I nie wiem czy to zasługa wiesiołka, efekt placebo czy po prostu los tak chciał, ale w tym samym cyklu zaszłam w ciążę 😁😁😁
To gratuluje. Ja tez postanowilam brac wiesiolek i dlatego chcialam uslyszec opinie innych czy warto
 
Ja bralam przez 2 cykle od 1 dnia okresu przez 2 tygodnie. I w 2 cyklu sie udalo ;) a staralismy sie prawie rok
 
Ja mam na tych tabletkach co kupilam zeby brac 2Tabletki 3 razy dziennie tez tyle stosowałyscie czy mniej ?
ja brałam i zdecydowanie pomaga, nie tylko na śluz ale i na ogólne samopoczucie :) 3000mg spokojnie mozna brac wiec jesli tabletka ma 500mg to 3x2 tabletki. pamietaj ze od 1 dnia cyklu do owulacji, potem przerwa. Trzymam kciuki zeby szybciutko sie udało!
 
Ja dziś zaczęłam brać :) ciekawe po jakim czasie CZUĆ rezultaty :) w śluzu , poprawie cery , samopoczuciu itd?:)
 
reklama
Ja dziś zaczęłam brać :) ciekawe po jakim czasie CZUĆ rezultaty :) w śluzu , poprawie cery , samopoczuciu itd?:)
Ja biorę od 2czerwca (1dc) 2x1 rano 2000mg. I śluz super cera bardzo mi się poprawiła. Paznokcie mi szybko rosnąl i włosy również i takie inne się te włosy zrobiły. Poprawa w sluzie zauważyłam już od 15dc. Nie wiem czy owu była bo testy owu negatywne test ciążowy negatywny 8.07 i jestem już 6 dzień na tabletkach wywołujących okres. Jajniki "czyste" były na usg 8.07 a endometrium bardzo duże.
 
Do góry