reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dni plodne

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Hej dziewczyny, czy śluz płodny oznacza owulacje czy tylko dni płodne? Moge mieć sluz a mimo wszystko do pechniecia pecherzyka nie dojdzie? A jeśli tak to dlaczego przy niektorych cyklach bezowulacyjnych nie ma sluzu plodnego?
 
reklama
Śluz płodny jest cechą osobniczą. Może występować kilka dni przed i w czasie, przed, w czasie i po, w czasie i po, albo tylko w czasie owulacji. Może być go dużo, a owulacji nie będzie, może być go mało/wcale a owulację będziesz miała.

Ogólnie śluz płodny lub jego brak nie stanowią potwierdzenia owulacji.
 
Hej dziewczyny, czy śluz płodny oznacza owulacje czy tylko dni płodne? Moge mieć sluz a mimo wszystko do pechniecia pecherzyka nie dojdzie? A jeśli tak to dlaczego przy niektorych cyklach bezowulacyjnych nie ma sluzu plodnego?
Możesz mieć śluz płodny i nie mieć owulacji. Np ja mam tak, że mam śluz płodny a sama owulka występuje jak już śluzu nie ma.
Lepiej wybrać się na monitoring, żeby zobaczyć kiedy masz owulkę, bo może to być zupełnie kiedy indziej niż Ci się wydaje :)
 
Do góry