reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja juz ponad 3miesiace biore Asertin i za duzej poprawy nie widze zz😕a niedlugo bede musiala odstawic lub zmiejszyc dawke. Zamiennik Zoloftu to Asertin tak?? Jaka dawke Zoloftu bierzesz??
Nie to inaczej aposerta z tym ze zoloft to oryginał. Biorę 25mg rano i 25mg wieczorem od półtora tygodnia i dalej mam lęki :( gdy przysnę w dzień lub w nocy to budzę się z szybko bijącym sercem i wtedy mam atak paniki
 
Baardzo dawno się tutaj nie udzielałam. Jestem 8 miesięcy po porodzie i jak dziś pamiętam wszystkie swoje "schizy" przez całą ciążę. Na początku ciąży miałam plamienia i później do samego końca obawiałam się o dziecko. W szpitalu leżałam chyba 3 czy 4 razy, zawsze coś mi się wydawało. Każdego usg wyczekiwałam jak dziecko gwiazdki.. Przed każdym usg szczęście ale i strach żeby lekarz nie przekazał najgorszego. Oczywiście ciągle nasłuchiwałam ruchów dziecka, aby nic nie przegapić. Bezsenność. Po porodzie ze zmęczenia nie miałam kiedy myśleć, w wolnym czasie sprzątałam albo spałam. Jedyny stres wtedy to dziecko nocą więc miałam monitor oddechu. Lęki odezwały się dopiero po ok. 3-4 msc, nie będę wchodzić w szczegóły ale żeby je odsunąć zaczęło się nerwowe drapanie, odpluwanie. Wróciłam do leków Sertagen w dzień i Hydroxyzyna na noc. Jednak Sertagen przy takim małym dziecku był u mnie nie do przyjęcia bo ciągle chciało mi się spać. Teraz biorę leki tylko w miarę potrzeby, dziecko raczkuje jak wyścigówa, zrzuca rzeczy w zasięgu wzroku więc ciągle muszę za nią biegać i dzięki temu znów myślę mniej. Myśli przychodzą tylko wieczorami, ale wtedy Hydroxyzyna i śpię jak dziecko :)
 
Szalu niestety nie ma😔... Asertin nie chce zadzialac i pewnie bede musiala go odstawic, a na inny lek nie ma juz czasu i jak tu sie ratowac??a sil coraz mnie jestem mocno oslabiona i praktycznie ciagle leze..
 
reklama
Do góry