reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
dziewczyny lece dzis na usg piersi i wiecie co piewszy taz w zyciu... Gdzie ja sie uchowalam chyba pod szafa [emoji14] ...no i w czwartek 30 w klinice mam wizyte poprosze o dopisanie do kalendarza chyba juz wtedy bedzie decyzja kiedy transfer.....
Wlasnie mam do was pytanie zawsze estrofem zlecal mi tamten dr. Wczesniejszy po okresie zebym juz brala dopochwowo a ten teraz doustnie no i tak biore ciekawa jestem jaki efekt bedzie
 
Ja chyba jestem jeden dzień do przodu od Ciebie i @Aduś16, mam 6 ty dzień cyklu i od wczoraj mnie boli wszystko, po południu zaczęło bolec jak na okres. Głowa mi pękała wczoraj ale dziś już lepiej. Ale jajniki czuję. Dziś jadę do Warszawy żeby zobaczyć co pięknego wychodowalam. Aż się boje, bo ja mam końska dawkę leków.
Czyli dziś rano wzięłaś 5ty czy 6ty zastrzyk?? Dawaj znać jak po usg!
 
A to słabo bo u mnie po 4 zastrzykach i widać było że musiał coś skorygować bo nierówno rosły. A jak po 7 to trochę po ptakach bo mało czasu na korekty także nierozum podejścia invicta.
Nie po ptakach, ja już jestem na maksymalnej dawce to po 7miu dniach zwyczajnie przedłużać będą.. Ostatnio 14 dni się klulam
 
Czyli dziś rano wzięłaś 5ty czy 6ty zastrzyk?? Dawaj znać jak po usg!
Dziś piąty zastrzyk. Ale boje sie oczywiście jak reaguje na ten lek, bo lekarz sam mówił ze u mnie to nie boimy się przestymulowania tylko czy uda się coś wycisnąć :( ostatnio na gonalu i menopurze miałam 8 komórek ale połowa nie dojrzałych. Także zobaczymy jak będzie teraz...idę chyba sobie zrobić afirmacje bo zwariuje 😅
 
reklama
Do góry