reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Strasznie boli mnie kręgosłup od środy. Leżę praktycznie cały dzień. Moje bicze wodne i amol nie pomagają. Ból jest na granicy wytrzymałości. najchętniej położyłabym się na szpital żeby coś z tym zrobili, ale wiem że nie wystaje kilku godzin na sorze. Nie mogę Wogóle siedzieć. W pozycji pionowej jakieś 30min tylko. Boli jak leżę. Już nie wiem co mam robić. Na szczęście w środę wizyta u gina. Myślicie że on mógłby z takiego powodu dać skierowanie na szpital?

Mój kręgoslup tez wysiadał w pierwszych tygodniach leżenia. Byłam 3 razy u fizjoterapeuty. Trochę pomogło. Ale Ty masz gorszy stan skoro nie możesz nawet usiąść. Można pogadać z lekarzem ale też moze Cię skierować do fizjoterapeuty tak jak mnie 🤷‍♀️
 
reklama
Napewno takie bóle, które przypominają okresowe i takie, które promieniują do krzyża. Tak mi zawsze lekarz powtarzał 🙂
Już wiem, że to były bóle jak na okres i wiem, co zwiastowały. IP, skurcze jak góry się zaczęły pisać. Dostałam zastrzyk rozkurczowy, wszystko się wyciszyło. Przy okazji okazało się, że córka nie przybiera za bardzo, więc zostaję w szpitalu.
 
Oj tak... jak człowiek myślał, ze się od okresu uwolni w ciąży, tak teraz kilka miesięcy wkładki kilka razy dziennie zmieniam i przez duzo wydzielin przez pessar i popuszczanie niestety. Ćwiczę mięśnie kegla od poczatku ciąży i w obu ciążach pupa.
Ta wydzielina przy pessarze jest okropna cały czas coś leci 🙂 a mocz to też ale powiem wam że odkąd mam pessar wydaje mi się że mniej latam do lazienki
 
Już wiem, że to były bóle jak na okres i wiem, co zwiastowały. IP, skurcze jak góry się zaczęły pisać. Dostałam zastrzyk rozkurczowy, wszystko się wyciszyło. Przy okazji okazało się, że córka nie przybiera za bardzo, więc zostaję w szpitalu.

Jesteś w szpitalu??? Coś mnie omineło?? Wczoraj pojechałaś? Jak się czujesz??
 
Dziewczyny macie czasami taki napęcznialy brzuch taki jakby napompowany zastanawia mnie czy to ma jakiś związek z szyjką czy to od jedzenia w jelitach bo wtedy nie mam smaku do jedzenia i czuje się taka pełna?
 
Jesteś w szpitalu??? Coś mnie omineło?? Wczoraj pojechałaś? Jak się czujesz??
W nocy o 1:00 ból już był taki, że stwierdziłam, że czas brać torbę i jechać na Izbę. Miałam niebywałe szczęście trafić na swojego lekarza prowadzącego. Od 3:00 podali mi leki rozkurczowe, leżę na porodówce na obserwacji (i czekam na wynik Covida), ktg pisało się ze 2h, ale po lekach skurcze się wyciszyły, więc jak tylko przyjdzie wynik na Covida to przeniosą mnie na patologię. Pewnie poleżę do 37 tc albo dopóki przepływy będą prawidłowe. Widmo skurczy niestety jest najbardziej realne.
 
No właśnie mi też nie dali.. szkoda że razem z dzieckiem nie wychodzi taka instrukcja 😅 ja tego nie pisalam, żeby się wymądrzać czy coś bo w tym temacie to nadal jestem zielona..ale ot tak, może coś po prostu się przyda ;) jeśli źle to odebrałaś to przepraszam :)
A synek cuuudowny! 🤩


@jestemtu jak tam dzisiaj na wizycie? Jak szyjka?
Żartujesz? 😜 Jajka sobie robię niby za co miałam się obrażać ♥️ Tata mi o 4tak dziecko przebrał że o 6 miałam mega pranie (źle pampersa zapiął) 😖
 
reklama
W nocy o 1:00 ból już był taki, że stwierdziłam, że czas brać torbę i jechać na Izbę. Miałam niebywałe szczęście trafić na swojego lekarza prowadzącego. Od 3:00 podali mi leki rozkurczowe, leżę na porodówce na obserwacji (i czekam na wynik Covida), ktg pisało się ze 2h, ale po lekach skurcze się wyciszyły, więc jak tylko przyjdzie wynik na Covida to przeniosą mnie na patologię. Pewnie poleżę do 37 tc albo dopóki przepływy będą prawidłowe. Widmo skurczy niestety jest najbardziej realne.

Kurcze, dobrze, ze tak szybko zareagowałaś. Który masz już tydzień? A dzidzia jak? U mnie w pierwszej ciąży bylo podejrzenie hipotrofii przez całą ciążę, a córka urodziła się 3200 heh. Będzie dobrze.
 
Do góry