reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej nie odzywałem się długo bo byłam na wyjeździe i nie miałam Internetu . Byłam w sobotę u lekarza u którego już zostaje , dzidzia urosła do 1,3 cm i serduszko bilo już 146 razy na minutę . Lekarz powiedział że narazie w ygalda wsyztsko dobrze Ale muszę odtawiac lek i trochę się boję powiedział żebym przyszła za 3 tygodnie że względu na ten lek żeby zobaczyć czy wszytsko .
No to super! 😁😁🤗😍😍❤ widzisz, mówiłyśmy Ci żebyś się tak nie stresowała i że będzie wszystko dobrze! 😊😊😊 bardzo się cieszę! Nosisz w brzuchu małego wojownika! 😁😁💪😊😊😍
 
reklama
Hej!!! Dawno się nie odzywałam. Miałam przenieść się na II połowę 2020 a dziś tak niespodzianka!!!😍 Mam nadzieję że to już to dwa razy już mnie testy oszukały...
 

Załączniki

  • IMG_20200727_145951.jpg
    IMG_20200727_145951.jpg
    350,9 KB · Wyświetleń: 129
Wiem 😊 bardzo się cieszę naprawdę!!
Teraz już na spokojnie, bo wszystko będzie dobrze! 😁😁😁😊🤗
Ja byłam na pierwszym usg dzisiaj i jestem w 4 tc, jest pęcherzyk i według gin zarysowuje się pęcherzyk żółciowy albo nawet zarodek, ale jest tak malutki jeszcze, że ciężko powiedzieć Co to 🙈😊🤗😍 za 2 tygodnie mam następną wizytę i mam nadzieję, że zobaczę już serduszko ❤❤❤😍😊
 
Hej nie odzywałem się długo bo byłam na wyjeździe i nie miałam Internetu . Byłam w sobotę u lekarza u którego już zostaje , dzidzia urosła do 1,3 cm i serduszko bilo już 146 razy na minutę . Lekarz powiedział że narazie w ygalda wsyztsko dobrze Ale muszę odtawiac lek i trochę się boję powiedział żebym przyszła za 3 tygodnie że względu na ten lek żeby zobaczyć czy wszytsko .
Jaki lek? Super, że wszystko super :) A wyjazd na pewno dobrze Wam zrobił po tych wszystkich stresach :)
 
Cześć dziewczynki jestem podczas owu przynajmniej tak aplikacja wskazuje ... wczoraj czułam klucie jamniczków i dziś postanowiłam zrobic test owu a tu w ogole nic się nie pokazało 🤦‍♀️ zero kreski ... czy to oznacza ze ten cykl jest bez owu ? Bo zawsze pokazywało lekkie badz mocniejsze kreski... nie wiem testować tez jutro czy szkoda tracić testu jak dzisiaj zero nic nothing. Co myślicie?
Kłucie jamniczków :D
 
Teraz już na spokojnie, bo wszystko będzie dobrze! 😁😁😁😊🤗
Ja byłam na pierwszym usg dzisiaj i jestem w 4 tc, jest pęcherzyk i według gin zarysowuje się pęcherzyk żółciowy albo nawet zarodek, ale jest tak malutki jeszcze, że ciężko powiedzieć Co to 🙈😊🤗😍 za 2 tygodnie mam następną wizytę i mam nadzieję, że zobaczę już serduszko ❤❤❤😍😊
Super ❤ A złapiesz się na marzec czy już kwiecień?
 
reklama
Do góry