reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Wróciłam na forum 💪
Dzisiejszą wizyta po 3 cyklach na dupku dała mi wiatr w żagle.
I tu moje pytanie, czy któraś z was miała podawany ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka? 🙂
 
Tak, ja biorę 3 cykl
Pękał Ci pęcherzyk w każdym cyklu po zastrzyku? 🙂
Ja wzięłam ok 18:00 zastrzyk, Gino kazał męczyc dziś partnera, pierwszy raz widzę sens 😍
Wiem, że może się nie udać, ale przynajmniej w obrazie usg jajniki piękne bez obrazu torbieli, na lewym za duży pęcherzyk, bo 25mm,ale na prawym 21mm i ogromna nadzieja 🤗 macica ładna, śluz szyjkowy płodny, cieszę się jak głupia 😅
Po przerwanym urlopie, przykrych sytuacjach rodzinnych, diagnozie cykli bezowulacyjnych ten zastrzyk to mega wiafomisc dla mnie dziś.
 
Ostatnia edycja:
Pękał Ci pęcherzyk w każdym cyklu po zastrzyku? 🙂
Ja wzięłam ok 18:00 zastrzyk, Gino kazał męczyc dziś partnera, pierwszy raz widzę sens 😍
Wiem, że może się nie udać, ale przynajmniej w obrazie usg jajniki piękne bez obrazu torbieli, na lewym za duży pęcherzyk, bo 25mm,ale na prawym 21mm i ogromna nadzieja 🤗 macica lafna, śluz szyjkowy płodny, cieszę się jak głupia 😅
Po przerwanym urlopie, przykrych sytuacjach rodzinnych, diagnozie cykli bezowulacyjnych ten zastrzyk to mega wiafomisc dla mnie dziś.
To działajcie 😀 tak, u mnie pekal za każdym razem jak do tej pory 😀 w tym cyklu mnie przestymulowal lekami i jak byłam na monitoringu to w 12 dc miałam już pęcherzyk 26 mm, no i kazał mimo wszystko robić zastrzyk. Podobno do 36 godzin od zastrzyku pęka pęcherzyk, więc dla mnie to stracony cykl, ale za was trzymam mocno kciuki 😊
 
Pytanko...
Czy Wy tez ok 10dc czułyście takie uciążliwe uczucie/ból w pachwinie? Raz z jednej, raz z drugiej.. No momentami to chodzić mam trudność... Jest to mega dziwny, nieprzyjemny ból i dodatkowo ból w dole pleców. Planowo do @ jeszcze jakieś 10dni bo owu była w 11dc
 
No i rozczarowanie... Nie pękł mi pecherzyk, zmienił się w torbiel krwotoczna 😔 może był już za duży przy podaniu ovitrelle, więc w następnym cyklu mam przyjść w 8dc, teraz byłam w 11dc... Najgorsze jest to, że powiedział, że jeśli znowu nie zareaguje na zastrzyk prawidłowo, to trzeba pomyśleć o drożności, podejrzenie endometriozy... Smutek 😔
Ja w tym cyklu nie testuje... Przynajmniej mam pewność. Boję się tego co dalej
 
Też mam torbiel, ale z ciałka żółtego podobno po pęknięciu. Jesteś stymulowana czy tylko zastrzyk?
No i rozczarowanie... Nie pękł mi pecherzyk, zmienił się w torbiel krwotoczna [emoji17] może był już za duży przy podaniu ovitrelle, więc w następnym cyklu mam przyjść w 8dc, teraz byłam w 11dc... Najgorsze jest to, że powiedział, że jeśli znowu nie zareaguje na zastrzyk prawidłowo, to trzeba pomyśleć o drożności, podejrzenie endometriozy... Smutek [emoji17]
Ja w tym cyklu nie testuje... Przynajmniej mam pewność. Boję się tego co dalej
 
reklama
No i rozczarowanie... Nie pękł mi pecherzyk, zmienił się w torbiel krwotoczna 😔 może był już za duży przy podaniu ovitrelle, więc w następnym cyklu mam przyjść w 8dc, teraz byłam w 11dc... Najgorsze jest to, że powiedział, że jeśli znowu nie zareaguje na zastrzyk prawidłowo, to trzeba pomyśleć o drożności, podejrzenie endometriozy... Smutek 😔
Ja w tym cyklu nie testuje... Przynajmniej mam pewność. Boję się tego co dalej
Ale miałaś 21 mm ten pęcherzyk, to raczej nie był za duży. Może jakaś większa dawka ovitrelle. Miałaś już tak wcześniej, że nie pękaly?
 
Do góry