reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dzwiewczyny co tam u was ??? Ja korzystam z pogody na całego bo różnie może być i znowu nie daj boże bedzie zimno
 
reklama
A mi już jakoś te upały dokuczają czekam na deszcz bo grzybów nie ma haha a uzależniłam się od chodzenia do lasu 😁 a u mnie bez zmian jutro zaczynam 14 tydz i nadal wogole nie czuje się jak w ciąży często wogole zapominam że w niej jestem 🤦jutro jadę odebrać wyniki z prenatalnych z krwi ale lekarz przez telefon mówił że wyglądają że wszystko dobrze na USG też było wszystko oki 😀
 
Do góry