reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mnie cały czas bola piersi, z 8 lat mnie nie bolały. Dziwne jeśli okaże się że nie jestem w ciąży.☺
Justi musisz bardziej podchodzić na chłodno 😜 😜 wiem kochana co mówię , długo już się staram dużo testów poszło i tyle już objawów miałam , i być może dlatego teraz podchodzę do tego tak spokojniej. Poczekaj do @ i wtedy analizuj tak to tylko dostarczasz sobie dawkę stresu,a to w ciąży nie wskazane 😜😘 .A szczerze to taka sama byłam
 
reklama
Justi musisz bardziej podchodzić na chłodno 😜 😜 wiem kochana co mówię , długo już się staram dużo testów poszło i tyle już objawów miałam , i być może dlatego teraz podchodzę do tego tak spokojniej. Poczekaj do @ i wtedy analizuj tak to tylko dostarczasz sobie dawkę stresu,a to w ciąży nie wskazane 😜😘 .A szczerze to taka sama byłam

wiem że masz racje☺️
 
Cześć dziewczyny. I ja tu dołączę :)
Obecnie jestem w 6tc+1, ważę 112 kg. Narazie jest wszystko w porządku. Wyniki dobre. Zmagam się z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto.
 
Cześć dziewczyny. I ja tu dołączę :)
Obecnie jestem w 6tc+1, ważę 112 kg. Narazie jest wszystko w porządku. Wyniki dobre. Zmagam się z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto.
super że jesteś miło nam cie poznać😊,gratulacje ciąży🎉, masz już dzieci czy to twoja pierwsza ciąża,długo się starałaś czy poprostu się udało i jest 😊 dziewczyny tutaj są naprawdę super ,fajnie że dołączyłaś 😊
 
reklama
Do góry