reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nie chcę cię zniechecać ,ale te testy są takie że często wynik jest fałszywie dodatni ,kiedyś miałam krechę jeszcze bardziej widoczną od twojej ,poszłam na bete i ciąży nie było , sama lubię te testy bo wcześnie potrafią wyłapać ciążę ,ale mnie i kilka osób oszukały tak samo jak bobo test też kreski często wychodzą fałszywe ,polecam pink test te są dziady nie do przebicia ciężko się wybarwiają i nie oszukują ,a z rosmana jeszcze check &go też spoko , powiem ci przez te 3lata starań trochę test już zrobiłam ,nadal trzymam kciuki i wieżę że bedzie pozytywnie ☺😘😘:)
Ja zrobiłam ich wiele w tamtym cyklu i nie miałam ani cienia. Ale znów na facelle strumieniowym i na pre tescie zawsze miałam fałszywie dodatnią kreskę. Także w te cienie nie wierzę, wiem jak testy potrafią zmylić 😂😌
 
reklama
Justi no niestety najlepiej poczekać do dnia @ ale kto by tam czekał😜 sama chyba w środę zatestuje albo w czwartek
 

Załączniki

  • received_1974643372669456.jpeg
    received_1974643372669456.jpeg
    208,8 KB · Wyświetleń: 39
A nawet jeśli to maj też jest pięknym miesiącem na poród 😄 ja już się szykuję na sierpień i nowy cykl , cały czas mam temperatury do bani fakt że mieżę je tak z czapy ale po owu powinna być wyższa a u mnie 36'5, 36'6 a nawet było już 36'4 także też już spisałam cykl na starty i nastawiam się na kolejny🙂
 
Dzisiaj miałam iść na progesteron i zaspałam, może jutro nie zaśpię i sprawdzę,a wtedy jeżeli jest do bani to owu nie było i testować też nie będę
 
reklama
Do góry