reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Mi lekarz powiedzial, że klifie od czasu do czasu i ból brzucha jest całkiem normalny, ja nie mam plamien ani mnie miałam i też mi się zdarza ból brzucha.
W dodatku powiedział mi, że jeśli nie dzieje się nic złego to trzeba zakładać że wszystko jest dobrze :)
Czy pierwsze USG jest robione przez powłoki brzucha czy transwaginalne?
Dla tych co są w pierwszej ciąży- kupilyscie sobie jakieś poradniki, aplikacje o ciąży?
Ja kupiłam książkę „w oczekiwaniu na dziecko”.
Mam tez aplikacje ciąża+
 
U mnie bez zmian dalej bóle brzucha i parcie na stolec w nocy nie dało się spać nie dość że córka czadu dawała bo ząbki ostatnie wychodzą ech to do tego ten ból skoczę dziś do mojej gin ale już wiem jaki będzie scenariusz 😞
 
U mnie coś nie tak chociaż lekarz twierdzi zeby poczekać
Tydzien temu w srode na usg 5+1 i pecherzyk
termin 23 marzec. Wczoraj 5+3 i zarodek 3mm, termin 28 marzec
Zapołodnienie na 100 % było 1 lipca bo tylko wtedy mąż był w domu
Jestem przerażona😔
Wcale nie jest zle. Porostu zle ci pewnie okreslil pierwsze usg. Jezeli tak jak mowisz do zaplodnienia doszlo 1 lipca to dokladnie 4 tyg temu. Wymiary zarodka 100% idealne. Jesli bys poszla za 3 dni na usg to napewno zobaczysz serduszko :)
 
Wcale nie jest zle. Porostu zle ci pewnie okreslil pierwsze usg. Jezeli tak jak mowisz do zaplodnienia doszlo 1 lipca to dokladnie 4 tyg temu. Wymiary zarodka 100% idealne. Jesli bys poszla za 3 dni na usg to napewno zobaczysz serduszko :)
Ale tydzień temu i wczoraj, to samo usg. Sama nie wiem....a to aparat utomatycznie obilcza czy lekarz?
 
reklama
Do góry