reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Też mam torbiel, ale z ciałka żółtego podobno po pęknięciu. Jesteś stymulowana czy tylko zastrzyk?
Pęcherzyki mi rosną same, ale po 2 monitoringach miałam diagnozę cyklu bez owulacyjnego, teraz przyszłam na wizytę w 11dc i dostałam zastrzyk na pęknięcie, zamiast pęknąć, to jakby pęknął do środka pęcherzyka, jest na zdj usg widoczna krew w nim i jaki sam problem był bez ingerencji zastrzyku 2 cykle wcześniej... Utworzyły się endometriomy 😔 teraz mam przyjść w 8dc i dostać zastrzyk jak pęcherzyk będzie mual 18mm.. Jak sytuacja się powtórzy, to prawdopodobnie laparoskopia. Jestem przerażona
 
reklama
Ale miałaś 21 mm ten pęcherzyk, to raczej nie był za duży. Może jakaś większa dawka ovitrelle. Miałaś już tak wcześniej, że nie pękaly?
Ja nie miałam nigdy zastrzyku...
Zdiagnozowane mam cykle bez owulacyjne.. Pęcherzyki rosną ale nie pękają i tworzy się torbiel...
Sama nie wiem już co mam robić, jak sobie pomoc
 
Od wtorku mam cienie cieni na sikańcach więc pokusiłam się jeszcze o test z krwi... I takie coś... Pojawiło się w mniej niż 10min... Czy to możliwe, żeby to była kreska fabryczna? Jutro po pracy ide na betę...
IMG_20200731_173327.jpeg
Screenshot_20200731_173731.jpeg
 
reklama
Do góry