reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny. Mam.pytanie. Podczytuje Was i sie znacie na zdjeciach. Otoz wczesniej mialam w brzuchu dziewczynke. Pozniej lekarz nie byl pewny. Tydzien temu nie.byl pewny. Poszlam.prywatnie. I inny lekarz zobaczyl chlopca. Tylko ja mam.pytanie co to jest nad tym sisiakiem. Na koniec wizyty jak nagrywał zdjecia na plyte zapytal czy znalam plec. Tak jakby sobie gdybal.
 

Załączniki

  • 20200731_142243.jpg
    20200731_142243.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 137
Byłam oglądać wózki. Z mężem założyliśmy, że 3000 to jest max budżet i nie ma sensu kupować czegoś droższego ... ale przepadliśmy jak zobaczyliśmy Uppababy vista v2 😃. Czy może ma ktoś z Was lub waszych znajomych i czy jest zadowolony? Czy warto wydać 4600 na ten wózek?
 
A jest możliwość żebyś Ty mi wysłała zaproszenie czy tylko admin ? Bo się tam dostać nie mogę ...
Jest opcja zaproś,ale czy działa to nie wiem - wyślij mi na priv wiadomość z danymi to spróbujemy czy się uda🙂 Ja nie miałam problemu z dostanie się- wypełniła pytania i tego samego dnia miałam akceptację.Moze teraz sezon urlopowy 🙂
 
Cześć dziewczyny :)
Faktycznie cichutko tu...u mnie też leniwy i spokojny weekend ;)
Ktoś dziś wizytuje?
Ja dopiero za tydzieień mam te prenatalne...tyle czekania jeszcze 😅
Miłego dnia :)
 
reklama
Mnie się udało trochę odpocząć bo córka spala u babci i wróciła dopiero w niedzielę po południu. Ale się nazbierało przez weekend i w domu syf a wody nie ma, gary mi stoją w zlewie....
Ja mam w środę połówkowe. Znowu się denerwuje, mam problemy ze snem i głupie sny.
 
Do góry