reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejasny wynik testu ciążowego

Balonik2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2020
Postów
15
Witam,
Chciałabym Was zapytać o wynik mojego testu ciążowego, który jest dla mnie dość mocno niejasny.
Zrobiony dzisiaj rano, od współżycia minęło 12 dni. Czy według Was jest na nim widoczny cień drugiej kreski? Jeśli tak to czy może to wskazywać na ciążę. A może to tylko w mojej głowie i powinnam ciążę wykluczyć? Z góry dziękuję za pomoc.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200801-091701~2.png
    Screenshot_20200801-091701~2.png
    436,5 KB · Wyświetleń: 8 789
reklama
Rozwiązanie
Zrobiłam dzisiaj rano kolejny. W tym wypadku chyba mogę mieć pewność, że w ciąży nie jestem. Obecnie jestem za granicą, więc nie mam możliwości zrobienia bety, ale jak wrócę z urlopu to pewnie się wybiorę żeby to jeszcze potwierdzić. Dziękuję Wam za pomoc !
Widzę ta kreskę bez większego wpatrywania się. Więc na żywo powinno być widać ta kreskę pionowa w okienku testowym bardziej.
Witam,
Chciałabym Was zapytać o wynik mojego testu ciążowego, który jest dla mnie dość mocno niejasny.
Zrobiony dzisiaj rano, od współżycia minęło 12 dni. Czy według Was jest na nim widoczny cień drugiej kreski? Jeśli tak to czy może to wskazywać na ciążę. A może to tylko w mojej głowie i powinnam ciążę wykluczyć? Z góry dziękuję za pomoc.
Jak dla mnie widać słabą kreskę, więc może być wczesna ciąża :) a o jakiej czułości był test?
 
reklama
reklama
Witam,
Chciałabym Was zapytać o wynik mojego testu ciążowego, który jest dla mnie dość mocno niejasny.
Zrobiony dzisiaj rano, od współżycia minęło 12 dni. Czy według Was jest na nim widoczny cień drugiej kreski? Jeśli tak to czy może to wskazywać na ciążę. A może to tylko w mojej głowie i powinnam ciążę wykluczyć? Z góry dziękuję za pomoc.
Mam taką samą 🤩 gratulacje 😍
 
Do góry