reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oczywiście możecie spróbować adopcję zarodka... A braliście pod uwagę Twoje komórki i dawstwo nasienia? Taka możliwość też istnieje. Jeśli będziecie podchodzić do dawstwa zarodka, to zapiszcie się w kilku miejscach, mój lekarz mówił że są większe szanse.
Tylko, że z moimi wynikami nie chcą się zgodzić na adopcje zarodka 😔
Inseminacja nie wchodzi w grę. Jest to sprzeczne z religia. Adopcja zarodka to co innego, bo mimo że jest ono poczęte przez in vitro to jest to jakby nie było już istniejące życie, któremu można dać szanse..
 
reklama
Tylko, że z moimi wynikami nie chcą się zgodzić na adopcje zarodka [emoji17]
Inseminacja nie wchodzi w grę. Jest to sprzeczne z religia. Adopcja zarodka to co innego, bo mimo że jest ono poczęte przez in vitro to jest to jakby nie było już istniejące życie, któremu można dać szanse..
Kto się nie godzi na adopcje? Klinika?
 
Kto się nie godzi na adopcje? Klinika?
Adopcja zarodka to ciężka decyzja, zwłaszcza gdy problem dotyczy tylko jednej strony. Ja osobiście nie mam swoich komórek jajowych, mąż w pełni zdrowy ale próbujemy wpierw in vitro z komórka dawczyni by dziecko choć w połowie było z nas 😁 może warto to rozważyć?

Tak, klinika się nie godzi. Najpierw proponują inseminacje. Znacie taka klinikę która bez problemu by się zgodziła?
 
Tak, klinika się nie godzi. Najpierw proponują inseminacje. Znacie taka klinikę która bez problemu by się zgodziła?
Aniu,na pewno sa kliniki ktore bez problemu sie na to zgodza Inseminacja odxhodzi do lamusa ,tym bardziej ze czesto to bylo naciaganie nieswiadomyxh ludzi na cos,co i tak w ich przypadku nie przynioslo by efektu .Dziewxzyny ci tu na pewno podrzuca jutro jakies w Polsce,jesli nie ,kazda Czeska klinika z pocalowaniem reki zgodzi sie na adopcje zarodka.Ty placisz,ty wybierasz metode.Nie jest zle,nie smutaj❤
 
Tylko, że z moimi wynikami nie chcą się zgodzić na adopcje zarodka 😔
Inseminacja nie wchodzi w grę. Jest to sprzeczne z religia. Adopcja zarodka to co innego, bo mimo że jest ono poczęte przez in vitro to jest to jakby nie było już istniejące życie, któremu można dać szanse..
Aaa... W sensie ze masz dobre wyniki, więc nie wiedzą podstaw? Myślę że w Warszawskich klinikach nie będą mieli z tym problemu... To jest część ich oferty, więc masz prawo skorzystać.
 
reklama
Do góry