reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wydaje mi się żeby cię nie dopuscil do transferu... Pamiętaj że to twoje zdrowie, ciało, dziecko i pieniądze. Ty decydujesz..! Nie daj się Kate 💪
Jeszcze mi tylko krzywa glukozowa przepisał, a nie insulinową. To sobie zrobię bo ja zawsze cukier mam w normie insulinę na czczo tez. Wiec gowno zobaczy...wrrrrr No chyba, ze coś wyjdzie:p dopiero doczytałam, ze nie można pic mocnej kawy herbaty alkoholu 12-24h a ja miałam imprezę firmowa wczoraj i kulturalnie ale dwie lampki wina wypiłam :p
 
reklama
Tak, klinika się nie godzi. Najpierw proponują inseminacje. Znacie taka klinikę która bez problemu by się zgodziła?
To twój wybór do jakiej procedury podchodzisz i moim zdaniem IUI raczej nie wchodzi w grę jeżeli tego nie chcesz. A byłaś już w jakiejś klinice? Wy nie chcecie podejść do in vitro z własnymi gametami( jajeczkami, plemnikami) Jak u męża duży problem jest nawet metoda PESE i ona działa.
 
Jeszcze mi tylko krzywa glukozowa przepisał, a nie insulinową. To sobie zrobię bo ja zawsze cukier mam w normie insulinę na czczo tez. Wiec gowno zobaczy...wrrrrr No chyba, ze coś wyjdzie:p dopiero doczytałam, ze nie można pic mocnej kawy herbaty alkoholu 12-24h a ja miałam imprezę firmowa wczoraj i kulturalnie ale dwie lampki wina wypiłam :p
12 godzin od tego czasu chyba minęło 😉...
 
To twój wybór do jakiej procedury podchodzisz i moim zdaniem IUI raczej nie wchodzi w grę jeżeli tego nie chcesz. A byłaś już w jakiejś klinice? Wy nie chcecie podejść do in vitro z własnymi gametami( jajeczkami, plemnikami) Jak u męża duży problem jest nawet metoda PESE i ona działa.
Byłam w dwóch klinikach. Co to ta metoda PESE?
 
Byłam w dwóch klinikach. Co to ta metoda PESE?
Z jąder pobiera się plemniki jeżeli nie ma ich w nasieniu - robi się biopsje a potem zapładnia komórki jajowe metoda in vitro - zapłodnienia pozaustrojowego. Tylko obecnie mamy mnóstwo metod zapłodnienia od klasycznego in vitro gdy zalewa się plemnikami komórkę jajową, po ICSI gdzie wstrzykuje się jeden plemnik do komórki, PESE i TESE plemniki pobrane z jąder... Jesteście niepłodni?
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekującym na wyniki i wizyty.

✊✊✊Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😊😊😊😘😘😘😘😘😘😘
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)😊😊😊😊
Będzie się działo 🥰🥰🥰🥰🥰

06.08. - transfer @Waleczna36
07.08. - punkcja @kolor nadzieji
07.08. - punkcja @anula88
10.08. - usg @Czarna1985
10.08. - beta @mary.m
13.08. - usg @klaudiaanita
13.08. - usg @KarolinaJ79
18.08. - wizyta w klinice @Wesoła_Aga
24.08. - wizyta przed transferem @Ananasowa93
27.08. - wizyta w klinice @Camilleka
04.09. - początek stymulacji @Evela.6

2020-08-10 Dakita30 - termin porodu ❤
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu ❤
2020-08-25 candy - termin porodu ❤
2020-09-03 Nencia - termin porodu ❤
2020-09-28 E-lenna - termin porodu ❤
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu ❤
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu ❤
2020-11-02 Alicja90 - termin porodu ❤
2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu ❤
2020-11-11 Smętna30 - termin porodu ❤
2021-01-14 Curly89 - termin porodu ❤

@Waleczna36 ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ dziś Kropek będzie już z Tobą!! niech się zadomowi i zostanie z Mamusią ❤❤❤

I ✊✊✊✊✊✊ za wszystkie Dziewczyny działające zza krzaków ☺☺☺
 
Tak, klinika się nie godzi. Najpierw proponują inseminacje. Znacie taka klinikę która bez problemu by się zgodziła?
Aniu,na pewno sa kliniki ktore bez problemu sie na to zgodza Inseminacja odxhodzi do lamusa ,tym bardziej ze czesto to bylo naciaganie nieswiadomyxh ludzi na cos,co i tak w ich przypadku nie przynioslo by efektu .Dziewxzyny ci tu na pewno podrzuca jutro jakies w Polsce,jesli nie ,kazda Czeska klinika z pocalowaniem reki zgodzi sie na adopcje zarodka.Ty placisz,ty wybierasz metode.Nie jest zle,nie smutaj[emoji173]
Dokladnie, za granicą nikt Ci nie ingeruje w Twoje decyzje. Polska to stan umysłu...
 
reklama
Honocysteina, krzywa glukozowo-insulinowa, Wit.D. No moim zdaniem ta wit.D to poroniony pomysł bo biorę i tak peparaty z wit D. Nie chce wydawać kasy na te badania bo moim zdaniem to strata pieniędzy. Ale nie wiem co robic... metforminy mi nie przepisał do transferu mi jej nie zbije.
Hey jeśli mogę się wtrącić, to zrób wit. D. To ważne badanie wg mnie..
90 % populacji ma niedobór wit. D, a zwłaszcza w krajach europejskich.
Od dwóch lat biorę suplementy z wit. D. W czerwcu poszłam na badanie - wynik 20, norma od 20 (albo 25, zależy od labo) do 100.
Dawke 1000 wit. D biorę od 2 lat. W pierwszej ciąży trafiłam na takiego doktorka (mój byl na urlopie) który zrobił mi wykład z wit. D. Powiedział że mam brać 4000 MINIMUM. Na co moja ginekolog powedziala że za dużo to nie zdrowo, więc brałam te 4000 co dwa dni. Na forum dziewczyny pisały, ze biorą 10.000! Lekarz zalecil mi sprawdzenie wit. D i mam niedobor.
Teraz biorę codziennie 4.500, mam powtórzyć badanie za jakis czas.
Załączam pierwsze z internetów skutki niedoborów wit. D w życiu, a także w życiu płodowym:

niedobór witaminy D zwiększa ryzyko rozwoju otyłości, chorób układu krążenia (szczególnie nadciśnienia tętniczego), cukrzycy, chorób zapalnych, autoimmunologicznych (np. stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń) oraz nowotworów (piersi, prostaty, jelita grubego). Niedobór witaminy D może także przyśpieszyć proces starzenia.

Z kolei niedobór witaminy D w czasie życia płodowego może doprowadzić do zaburzenia rozwoju mózgu dziecka i być przyczyną trwałego uszkodzenia funkcji mózgowych, przez co zwiększa ryzyko wystąpienia schizofrenii czy autyzmu.

Dziewczyny biercie wit. D!!! To witamina młodości, tak samo jak kwasy omega [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry