reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz enty . . .

Dołączył(a)
21 Sierpień 2020
Postów
9
Cześć dziewczyny! Mam na imię Lidia wiosen 32 prawie bo z końca roku jestem. Tematów, wątków jest mnóstwo zaczętych ale trudno się wybić zacząć. (To tylko moja sugestia 😊). Może zycie teraz wychodzi na prosta mam już 2 zdrowych dzieci ale z poprzednim mezem. Teraz mam partnera z którym chce zalozyc rodzine ale cos idzie nie tak 😢 już 5 raz obserwuje swój cykl i chodziłam do lekarzy i nic. ( dodam
Ze lekarze niegatywnie nastawieni ze nie powinnam mieć więcej dzieci bo jestem po 2 cc).
jak to u was dziewczyny ?? Czy powinnam odpuścić?!
 
reklama
Tak z partnerem wszystko ok. No wtedy dzieci były za 1 razem teraz inaczej. Ostatnio zauwazylam „czerwone nitki” czy mogą cos oznaczyć lub nakierować??
 
A w którym dniu cyklu były??? Jeśli masz regularne @ ,i nitki krwi pojawiły się koło 14 tv, to owulacja ,jeśli np tydzień przed okresem, może to być zagniezdzenie
 
My sie na pierwsze 8 miesięcy po odstawieniu antykoncepcji staraliśmy i sie udało .Daj sobie czas i nie myśl o tym za dużo
 
Dokładnie to był 14 dzień. A dzis 23 i strasznie mnie ciągną jajniki 🙁
Czyli pewnie miałaś owulacje , jeśli były przyrulanki, to szansa na ciążę jest, ja się długo starałam, i wiem że nakrecanie się nie pomaga , ale wiem Tez, że nie da się nie myśleć, trzymam kciuki
 
Witaj Lidia. Postaraj się o tym nie myśleć, wiem że nie jest to łatwe. My z mężem staramy się rok. Przez ten rok miałam dwa poronienia i teraz w sierpniu ciążę pozamaciczną[emoji29] Człowiek musi odpocząć psychicznie i fizycznie. Niestety lekarz przez rok nie chcą robić zbytnio badań co jest przyczyną że się nie udaje. Ewentualnie samemu można zrobić podstawowe badania. Trzymam kciuki żebyś ty niebawem ujrzała dwie upragnione kreseczki [emoji846]


Również trzymam kciuki!! Człowiek stara się robi co może wsztstko przemysł a tu ciagle nic. Ale nadzieja umiera ostatnia czy wspomagasz się czyms oprócz kwasu foliowego??
 
reklama
Czyli pewnie miałaś owulacje , jeśli były przyrulanki, to szansa na ciążę jest, ja się długo starałam, i wiem że nakrecanie się nie pomaga , ale wiem Tez, że nie da się nie myśleć, trzymam kciuki

Były przytulanki. Właśnie pare godzin po zauważyłam te niteczki. No dzis 24 dzień. I człowiek myśli i czekaaa
 
Do góry