reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia na poczatku ciąży 😔

Magdaw2020

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2020
Postów
17
Cześć dziewczyny. W zeszła niedzielę zrobiłam ponowny test i ponownie wyszedł pozytywnym. W czwartek zaczęły mi się plamienia, więc pojechałam do mojego ginekologa. Zbadał mnie, zrobił usg. Nic jeszcze nie było widać, ale mówił, że śluzówka macicy jest wysoko, tak jak przy ciąży. Przepisał mi duphaston 3x1, cyclamine 3x2, nospa forte x3 i lezenie plackiem. Plamienia się zmniejszyły, ale całkiem nie zniknęły- raz są przy odwiedzinach w toalecie raz ich nie ma. Dodam, że w marcu poronilam. CZY któraś miała podobnie? Czy plamienia po cyclamine nie powinny całkiem zniknąć?Aaa zapomniałam. Zrobiłam też badania hcg wyszło 197, więc powiedział, że to taki początek, progesterpn też na super poziomie, tylko tsh wyszło bardzo wysokie bo prawie 10, gdzie w maju było 2,02😔 Staram się być dobrej myśli, ale mam obawy...
 
reklama
Na tym etapie nic więcej nie możesz zrobić , nie zadręczaj się bo psychika działa bardzo niekorzystnie ! Ja pierwsza ciąża plamienia z krwią , wszystko ok , druga ciąża plamienia brązowe niestety poronienie , teraz jestem w 29tc i od początku ciąży mam plamienia , dopóki nie odstawiłam luteiny , ten wziernik robił mi nagminnie rankę gdzieś na szyjce albo w ujściu pochwy 😌 co ja stresów przeżyłam i tez każda wizyta w wg to strach 🤐
 
Jestem pod opieką endokrynologa. Dawkę mialam taką od jakiegoś czasu i w maju tsh było w normie przy tej dawce. Nie wiem dlaczego tak nagle skoczylo. Nospa na rozluźnienie macicy-tak powiedział lekarz. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny. W zeszła niedzielę zrobiłam ponowny test i ponownie wyszedł pozytywnym. W czwartek zaczęły mi się plamienia, więc pojechałam do mojego ginekologa. Zbadał mnie, zrobił usg. Nic jeszcze nie było widać, ale mówił, że śluzówka macicy jest wysoko, tak jak przy ciąży. Przepisał mi duphaston 3x1, cyclamine 3x2, nospa forte x3 i lezenie plackiem. Plamienia się zmniejszyły, ale całkiem nie zniknęły- raz są przy odwiedzinach w toalecie raz ich nie ma. Dodam, że w marcu poronilam. CZY któraś miała podobnie? Czy plamienia po cyclamine nie powinny całkiem zniknąć?Aaa zapomniałam. Zrobiłam też badania hcg wyszło 197, więc powiedział, że to taki początek, progesterpn też na super poziomie, tylko tsh wyszło bardzo wysokie bo prawie 10, gdzie w maju było 2,02😔 Staram się być dobrej myśli, ale mam obawy...
Ja tak miałam od 5 tyg i to było rozwarstwienie trofoblastu, zrobił się maly krwiak który się oczyszczal. Plamienie nie zwiastuje niczego złego o ile nie towarzyszą mu żadne inne objawy. Wiem- przeszłam:) Dzisiaj 10+3 ale moje krwiaki nie odpuszczają- 3 dni temu trafiłam z KRWAWIENIEM do gina, teraz znów plamie (na początku ze skrzepami) bo wie oczyszcza krwiak.

Także nie martw się, wszystko będzie dobrze
 
reklama
Ja tak miałam od 5 tyg i to było rozwarstwienie trofoblastu, zrobił się maly krwiak który się oczyszczal. Plamienie nie zwiastuje niczego złego o ile nie towarzyszą mu żadne inne objawy. Wiem- przeszłam:) Dzisiaj 10+3 ale moje krwiaki nie odpuszczają- 3 dni temu trafiłam z KRWAWIENIEM do gina, teraz znów plamie (na początku ze skrzepami) bo wie oczyszcza krwiak.

Także nie martw się, wszystko będzie dobrze
 
Do góry