reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pink!

Havana1995

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Sierpień 2020
Postów
84
Co myślicie? Testy robione dzień po dniu 27 dzień cyklu i 28.
 

Załączniki

  • IMG_20200919_090426.jpg
    IMG_20200919_090426.jpg
    829,8 KB · Wyświetleń: 3 432
  • IMG_20200918_210520.jpg
    IMG_20200918_210520.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 3 500
reklama
reklama
Jest jest [emoji256] warto skoczyć na betę [emoji110]
Na tym etapie beta to strata kasy. Sama jak durna zrobiłam betę tak wcześnie a jakiś czas później było poronienie (gdyby nie badanie z krwi to bym pomyślała, że mi się okres spóźnił) Poczekaj chociaż tydzień zanim zrobisz badanie bety z krwi. Jakieś czas temu kupiłam zapas testów ciążowych (pinki za jakieś 4 zł za sztukę na All.) i potem tylko sprawdzałam czy kreska ciemnieje. Dopiero w okolicach 5 tygodnia poszłam na badanie z krwi, a tydzień później z wynikami byłam u lekarza. Są osoby, które robią szybko betę i równie szybko idą do lekarza, bo obawiają się np. ciąży pozamacicznej. Gdzieś tu trzeba znaleźć złoty środek, jeśli autorka się ma jakieś obawy to niech robi nawet teraz...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na tym etapie beta to strata kasy. Sama jak durna zrobiłam betę tak wcześnie a jakiś czas później było poronienie (gdyby nie badanie z krwi to bym pomyślała, że mi się okres spóźnił) Poczekaj chociaż tydzień zanim zrobisz badanie bety z krwi. Jakieś czas temu kupiłam zapas testów ciążowych (pinki za jakieś 4 zł za sztukę na All.) i potem tylko sprawdzałam czy kreska ciemnieje. Dopiero w okolicach 5 tygodnia poszłam na badanie z krwi, a tydzień później z wynikami byłam u lekarza. Są osoby, które robią szybko betę i równie szybko idą do lekarza, bo obawiają się np. ciąży pozamacicznej. Gdzieś tu trzeba znaleźć złoty środek, jeśli autorka się ma jakieś obawy to niech robi nawet teraz...
Mi za to beta w 4+6tc nie przyrosła prawidłowo, bo była zbyt duża wartość, więc jak robić betę to tylko na początku.
 
Do góry