reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dla mnie osobiście przesadą jest, upominanie się o dostęp do forum zamkniętego w momencie kiedy sama mówisz że wchodzisz tutaj od czasu do czasu poczytać. Od tego jest wątek publiczny na którym jak widać ciągle się udzielamy.
Oczywiście. Popieram całkowicie. Ta zasada nikogo nie dyskryminuje, jeśli się chce przynależeć do danej grupy, trzeba przestrzegać zasad, które tam obowiązują. Podstawy funkcjonowania w społeczeństwie.
Wątek publiczny jest dla wszystkich i zamknięty dla chętnych, którzy się udzielają co najmniej raz w tyg.
Sprawa prosta i jeśli ktoś nie jest na tyle zaangażowany, aby sobie doczytać ,trochę się zainteresować, co już zostało napisane wielokrotnie, a tylko wpada zadać pytanie i oczekuje odpowiedzi i to na tyle to tu jest na to miejsce. To jest na prawdę przejrzysta sytuacja. :)
 
Przed infekcją miałam delikatny śluz taki przezroczysty a jak infekcję złapałam to taki biały i dużo go i do tego ból w kroczu a teraz biorę lek dopochwowo i mam żółty 😊
 
A u mię
Przed infekcją miałam delikatny śluz taki przezroczysty a jak infekcję złapałam to taki biały i dużo go i do tego ból w kroczu a teraz biorę lek dopochwowo i mam żółty 😊
A u mnie ze śluzem bardzo różnie - raz go nie ma w ogóle, a raz na tyle sporo, że czuję, jakbym miała mokro i od razu czarne myśli co tam zastanę. Ale być może to skutek infekcji - w ogólnym badaniu moczu wyszły bakterie i teraz czekam na wynik posiewu i antybiogram
 
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊
To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:
Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)
Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)

W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli napiszcie proszę opinie który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
 
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊
To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:
Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)
Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)

W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli napiszcie proszę opinie który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
Ja mam wózek 3w1 nazwa zipy 4 lata temu kupiliśmy dawno ale jedynie mogę Ci doradzić koła świetnie się dostosowują do każdej powierzchni piach żwir kamienie i nie telepie dzieckiem! Jak byliśmy w górach miałam porównanie jak inni rodzice męczyli się jak wyżej wózkiem na małych kółkach i skrętnych wiadomo na równej powierzchni na pewno da radę. Ja jestem zadowolona z naszego modelu i będzie dla 3 bąka 😊 tylko radziłabym abyś zwróciła uwagę na koła przy wyborze wózka bo jak piszesz że mieszkasz w Norwegi a wiadomo jakie są tam warunki atmosferyczne 😊
 

Załączniki

  • IMG_20200923_080446.jpg
    IMG_20200923_080446.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry