reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mi się wydaje, że z każdym tygodniem ze mną jest coraz gorzej.... na początku 6tyg były same mdłości, teraz (8+1) już doszły tak męczące wymioty, ze leżę z miską w łóżku i nie daję rady nic zjeść... dzisiejszy dzień wyjęty z życiorysu. Piersi już nie bolą i jakby zmalały, brzuch nie boli, za to głowa pęka... Nie mam już siły...
Mnie też dziś boli głowa już od południa 😕
 
reklama
Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
 

Załączniki

  • IMG-20200926-WA0000.jpeg
    IMG-20200926-WA0000.jpeg
    905,9 KB · Wyświetleń: 95
Dziewczyny mnie cos zaraz trafi, mój lekarz na nfz stiwrdzil że pęcherzyk jest za mały, w dniu usg był 6t1d, aż depresji dostaje, możecie na swoje oko coś ocenić? :( dodaje jeszcze jedno zdjęcie usg. Ostatnia miesiączka 14.08
A może miałaś późno owulacje i ciaza jest młodsza na usg. Nic o tym nie wspomnial? Ja w 5t2d miałam 1,14cm. Ale jest uwidocznione ciałko żółte to powinien pojawić się zarodek ❤, kiedy masz następna wizytę? Będzie dobrze
 
Ostatnia miesiączka 14.08 a do zapłodnienia mogło dojsc 29 owulacja na pewno później niż 14 dc bo zaczęłam brac bromergon i się pozmieniało, wizyta w przyszły piątek ale coś czuję że nie ma się na co nastawiać :(
 
Ostatnia miesiączka 14.08 a do zapłodnienia mogło dojsc 29 owulacja na pewno później niż 14 dc bo zaczęłam brac bromergon i się pozmieniało, wizyta w przyszły piątek ale coś czuję że nie ma się na co nastawiać :(
Narazie myśl pozytywnie, na kolejnej wizycie będzie widać czy pęcherzyk się powiększa a zarodek istnieje i rozwija. Trochę długo musisz czekać, żeby być spokojną może spróbuj iść wcześniej do innego lekarza. Niektórzy tak chlapną coś i jest stres a potem się okazuje ze niepotrzebnie.
 
Wolałabym iść do swojego bo naprawdę fajny facet ale zobaczę jakich lekarzy mam w pakiecie, może coś się uda. Zarodek był widoczny, może zdjęcie tego tak nie oddaje ale było na usg widać :(
 
Dziewczyny czy wy czujecie kłucie macicy? Tak chwilowo mnie tam rwie, juz to zaobserwowałam któryś raz. Może to uczucie powiększania się
ja czuje jakby kłucie w jajnikach czasem tak intensywne ze stoję zgięta w pół i czekam aż przejdą. I często czuje się tak jak na okres. Straszne jest to uczucie bo od razu w toalecie patrzę na papier czy nie ma tam chociaż cienia różu.
 
reklama
Do góry