reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dobrze się odżywiacie? Cholera, ja myślałam, ze będę uprawiać jogę i pic sok z selera naciowego i zagryzać chipsami z jarmużu a tu co? Kupne pierogi ruskie z mikrofali... nie mam siły nic sobie przygotowywać wybitnego. Błagam powiedzcie, ze Wy tez ...
Ja tez miałam się tak zdrowo odżywiać a skonczyli się na tym ze staram się jeść chociaż cokolwiek na te 3 posiłki dziennie.. dzisiaj rano wjechały parówki bo na nic innego nie miałam ochoty, a w nocy zjadłam opakowanie delicji bo taki mnie głód złapał, a wczorajszej nocy wcinalam chipsy
 
reklama
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
 
Ja dość zdrowo się raczej odżywiam bo prawie codziennie gotuję dla dzieci, oprócz pełnoziarnistego pieczywa rano na kanapki jem na kolację sałatki warzywne z kurakiem odrobina fety. Lubię takie smaki. Oczywiście nie codziennie. Dużo jajek w diecie bo lubię pod każdą postacią, twarożki typu grani lubię ale już koktajle to raczej tylko latem o owocowe lub z maslanką. Mięso pod różna postacią, ryby trochę za rzadko ale będę nadrabiać w ciąży ;) ograniczam raczej węgle proste choć teraz w początkowych tygodniach ciągnie mnie nieco do moich ukochanych pyrkow, makaronu, ryż (chińszczyzne) też już jadłam.
Ogólnie to raczej takie normalne zdroworozsądkowe odżywianie nic nadzwyczajnego :) dzisiaj za to widze mąż pizze kupił haha i już mam na nią ochotę 😄
Na słodkie mam rzadko ochotę i jak już to wieczorem. Z Synem w ciąży za to codziennie obowiązkowo pączek snickers i kiełbacha 😁 u plus 20kg. Z Córką żadnych zachcianek a jak już to raczej zdrowe odżywianie tak jak przed ciąża i +6kg ;) ale po synu mi trochę zostało haha 😂
 
Czesc:) dolaczylam do waszego grona termin mam na 30 maja. Prosze powiedzcie mi tez macie ciagle zly humor. Chodze po domu i ciagle płacze. To dopiero poczatek a ja juz mam mdlosci i to zle samopoczucie😔 biore duphoston moze to przez to tak ze mna zle
 
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
Ja w sobotę też mam 6+0 :) ja nigdy tak szybko serduszka nie widziałam choć wiem że są dziewczyny co widzą i w 5+coś
Ja jak byłam z Córką w 6+2/3 to miała 3 mm i serduszko pikało.
Z synem pierwsze usg w 9+4 chyba a odpowiadał 7+3 bo miał jakoś 1,2 cm 😱 jak dobrze że jeszcze nie wiedziałam o co chodzi z tygodniami sercem itd itp bo jak bym poszła w 6,7 czy 8 tygodniu to nieźle bym się zdziwiłq. Być może dostałabym już nawet skierowanie na zabieg kto wie, jakby np w skonczonym 7 nic nie było na usg.. .
 
Czesc:) dolaczylam do waszego grona termin mam na 30 maja. Prosze powiedzcie mi tez macie ciagle zly humor. Chodze po domu i ciagle płacze. To dopiero poczatek a ja juz mam mdlosci i to zle samopoczucie😔 biore duphoston moze to przez to tak ze mna zle
Witaj, ja też z terminem na 29/30 maja :)
 
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
Ja mam we wtorek pierwszą wizytę w 6+3, owulacja później więc ciekawa jestem czy już coś zobaczę ;) liczę się z tym że może jeszcze nie być serduszka
 
reklama
Do góry