reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej Dziewczyny! :) Dawno mnie tu nie było nie wiem czy ktoś mnie jeszxze pamięta. Ogólnie dużo było u mnie przejść ale chciałam się odezwać, że mam Synka:)pisze głównie dlatego, że nie można się poddawać i trzeba wierzyć że się uda:)
@Wikunia7 jak to szybko minęło pamiętam Twoją walkę na początku moje gratulacje cudowne wieści. Przytulam mocno
 
@aspekt - tak, R.W. to ten, o którym piszesz. Żeby dać mi heparynę nie potrzebował wskazań od hematologa, ale fakt, ze ja mam MTHFR hetero
I pai hetero. A immunologicznie, jak pisze @bertha, to ma przeszkolenie ode mbie ;) ;) ;). Mam nadzieje, zectego nie czyta, bo by się prwnie obraził ;).
T.F. ma świetne opinie i wiem, ze ciaze zagrożone tez prowadzi. Ale fakt, ze pacjentek ma ogrom.
@Asiula11111 witaj i trzymam kciuki. Co oznacza "słuszny wiek"?
A kto to jest T. F. i z jakiego miasta jeśli można zapytać?
 
Dziewczyny brała któraś ten lek? Czy to się przyjmuje doustnie czy dopochwowo? Odpowiednik dupchastonu czy luteiny?
Chodzi o progesteron Besins 200
Kasiula brały tu dziewczyny i doustnie i dopochwowo. Także trudno mi powiedzieć. Z tego co pamiętam to on jest dopochwowy ale Przybycień z tego co kajarzę zalecał również dziewczyną doustnie. Od kogo go dostałaś?
 
reklama
Hej Dziewczyny! :) Dawno mnie tu nie było nie wiem czy ktoś mnie jeszxze pamięta. Ogólnie dużo było u mnie przejść ale chciałam się odezwać, że mam Synka:)pisze głównie dlatego, że nie można się poddawać i trzeba wierzyć że się uda:)
Kochana ja Cię świetnie pamietam i początki Twojej ciąży z szczegółami. Mnie tu tez dawno nie było i właśnie się zastanawiałam czy już urodziłaś. Gratuluje Ci serdecznie !!!
 
Do góry