reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Kłucie w pochwie - 26 tydzień ciąży

Grabarzenka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2020
Postów
549
Miasto
Poznań
Drogie mamy, przyszłe mamy.
Mam 24 lata i jestem w 26 tygodniu mojej pierwszej ciąży. Od początku biorę duphaston i aspargin na bóle podbrzusza. Dziś od rana około 10 razy czułam intensywne lecz krótkie (1-2 sekundy) kłucie w pochwie. Bardziej po prawej stronie. Cały dzień leżę, ale ten ból się pojawią jak leze, chodzę czy stoje- bez różnicy. Martwię się czy to normalne? Byłam u lekarza - szyjka w normie. Wszystko ok i nic nie widać niepokojącego. Skąd więc te bóle?... Co z nimi robić? Czy jakoś jeszcze można sobie pomóc i czy to może zwiastować przedwczesny poród?

Z góry ogromnie dziękuję za wsparcie.
 
reklama
Hmmm... Ja chyba czulam cos podobnego - odpowiedx jaka uzyskalam: dziecko rosnie i przesuwa sie, widocznie naciska na cos i stad to klucie.
Jak lekarz nic nie widzi i wszystko ok to nie stresuj sie wiecej niz potrzeba. Odpoczywaj i tyle. To mijalo i powracalo. Donosilam ciaze i wszystko bylo ok.
 
reklama
Do góry