reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kłucie w pochwie w ciąży

Rozwiązania
0
Witam wszystkich , potrzebuje zaczerpnąć jakiejś informacji od dziewczyny która wie coś więcej na temat ciąży niż ja , jestem w swojej 1 ciąży w dodatku bliźniaczej , 21 tc od wczoraj mam kłucia jak by w pochwie , bynajmniej tak je odczuwam , dziś pojawiają się częściej niż wczoraj , trwają dosłownie sekundy i mijają na chwile , żadnych innych dolegliwości nie mam , czy to może być objaw rosnącej macicy ? Jakieś skurcze ? Szyjka na ostatniej wizycie tydzień temu była okej. Właściwie nie wiem czego mogę się spodziewać ze strony ciąży tym bardziej ze ciąża bliźniacza jest zazwyczaj ciąża wysokiego ryzyka , staram się nie panikować ale same pewnie wiecie jak to jest... mój ginekolog ciagle mi powtarza ze jeśli nie ma żadnego krwawienia czy mocnych boli to nie mam co się stresować , wizytę mam za ok 2 tyg

reklama

Piernik98

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam wszystkich , potrzebuje zaczerpnąć jakiejś informacji od dziewczyny która wie coś więcej na temat ciąży niż ja , jestem w swojej 1 ciąży w dodatku bliźniaczej , 21 tc od wczoraj mam kłucia jak by w pochwie , bynajmniej tak je odczuwam , dziś pojawiają się częściej niż wczoraj , trwają dosłownie sekundy i mijają na chwile , żadnych innych dolegliwości nie mam , czy to może być objaw rosnącej macicy ? Jakieś skurcze ? Szyjka na ostatniej wizycie tydzień temu była okej. Właściwie nie wiem czego mogę się spodziewać ze strony ciąży tym bardziej ze ciąża bliźniacza jest zazwyczaj ciąża wysokiego ryzyka , staram się nie panikować ale same pewnie wiecie jak to jest... mój ginekolog ciagle mi powtarza ze jeśli nie ma żadnego krwawienia czy mocnych boli to nie mam co się stresować , wizytę mam za ok 2 tyg
Moze byc przez szybko rosnącą macice ale u mnie np takie kłucia w pochwie to objaw skracającej sie szyjki macicy. Miałaś kontrolę dopiero co i lekarz stwierdził że ok wiec ja bym sie raczej nie martwiła aczkolwiek jesli bardzo cie to niepokpi to jedz na ip bo jednak ciaza wczesna w dodatku blizniacza i nie ma co ryzykowac.

olaa90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja tak miałam, u mnie kłucia te nie skracały szyjki ale były bardzo nieprzyjemne I mocno mnie to stresowało ;/ czułam je od ok 20 tc jakoś do końca...

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja w obu ciążach miałam takie ukłucia, jakby mi ktoś igłę w środku wbijał, aż mnie zginało w pół z bólu, ale nic się nie działo :)

Grabarzenka

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witajcie. Trafiam z tym samym problemem. Klucia trwają 1-2 sekund i mijają. Mam je od dziś rana (były jakieś 10 razy, nieregularnie). Szyjka jest ok.

Minął miesiąc. Czy u Was nadal te klucia są? Czy może mijają? Można jakoś temu zaradzić?

Rozwiązania
0
U mnie cały czas się pojawiają , nie są regularne i codziennie ,trwają jak u ciebie kilka sekund, bywa tak ze mam je kilka dni z rzędu a potem np 2 tyg nic , ale z zauważyłam ze z każdym tyg ciąży są ciut mocniejsze

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
G Kłucie w pochwie - 26 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 6
M Dziwne kłucie w pochwie czy coś? ... Potrzebuję porady 1
A Kłucie, pulsowanie w pochwie Potrzebuję porady 1
NowaNatka Kłucie w pochwie i pachwinach Potrzebuję porady 3
Ania95 Kłucie w odbycie w ciąży Potrzebuję porady 5
P Kłucie w okolicach jajnika Potrzebuję porady 3
P Kłucie po lewej stronke podbrzusza w 14tc. Potrzebuję porady 3
Unanime Kłucie w jajniku Staramy się 23
P Kłucie jajnikow Staramy się 22
Domi9534 Kłucie Staramy się 7
eMeczka89 7tc ciąży a kłucie w brzuchu Ciąża, poród, połóg 6
S Kłucie pod skórą brzucha czy to zrosty po cc? Potrzebuję porady 0
S KŁUCIE JAJNIKÓW W 6 TYGODNIU Potrzebuję porady 14
SleepingBeauty Kłucie Potrzebuję porady 3
P Pomocy. Kłucie jajnika Staramy się 12
M Kłucie w lewym boku Potrzebuję porady 4
C Czy też tak miałyście? Kłucie brzucha w ostatnich tygodniach ciąży Potrzebuję porady 1
T Kłujące bóle podbrzusza podczas ruchu w ciąży Potrzebuję porady 2
N Kłucie pochwy i odbytu w ciąży? Normalne czy niepokojące? Ciąża, poród, połóg 4
A Kłucie brzucha 15 tydzień. Potrzebuję porady 7
super_mysz17 Ból brzucha w ciąży Potrzebuję porady 4
A Kłucie w dole lewego boku Potrzebuję porady 6
P dziwne kłucie po bokach brzuszka Potrzebuję porady 4
Kasia178 Kłucie brzucha z jednej strony we wczesnej ciąży Ciąża, poród, połóg 23
madga wielki strach...kłucie brzucha... Dzieci urodzone we wrześniu 2005 10
AgaG04 Klucie w pochwie w ciąży? Potrzebuję porady 7
O Różowy sluz w pochwie Potrzebuję porady 5
NowaNatka bole w pochwie 33tc Potrzebuję porady 3
N Wstydliwy problem - uczucie gorąca w pochwie. Potrzebuję porady 1
U Bakteria e.coli w pochwie w 26 tyg. ciąży Ciąża, poród, połóg 4
D ból w pochwie podczas chodzenia Potrzebuję porady 4
NowaNatka klocie w pochwie i pachwinach Potrzebuję porady 0
L Bakterie w pochwie Ciąża, poród, połóg 36
K Toksoplazmoza w ciąży I trymestr Potrzebuję porady 18
JJulia Kwas foliowy po ciąży pozamacicznej Staramy się 4
grope_ Co mężczyźni myślą o kobietach w ciąży? Ciąża, poród, połóg 2