reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Ból brzucha. Co może być przyczyną?

Dołączył(a)
24 Październik 2020
Postów
4
Kochanie kobietki ☺ przychodzę z taką sprawą jestem prawie 4 miesiące po porodzie jestem w czasie dni płodnych dokładnie jeden dzień przed owulacją tj. 24 października i odczuwam ból podbrzusza. Jest dość nasilony. Po połogu byłam u lekarza wszystko było ok. Ostatni raz seks uprawiałam pod koniec zeszłego miesiąca. W poprzednich miesiącach w okresie owulacji nie odczuwałam takiego bólu jak dziś. Szczerze ostatnim razem odczułam taki ból przy zagnieżdżeniu zarodka w zeszłym roku. Najpierw myślałam że to nerka po kilku tygodniach okazało się że jestem w ciąży. Nie wiem co może się dziać teraz. Miała podobnie któraś z was ?
 
reklama
Po porodzie sie dużo zmienia , ja tez przed porodem nie miałam dolegliwości związanych z owulacja ,a teraz co miesiąc mam bol , a przed @ czuje się jakbym w ciazy byla 🤣 miłości, zimne poty , bol głowy, itd gdzie wcześniej nie miałam pms
 
Do góry