reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia i brak miesiączki

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Dziewczyny miałam plamienia brązowe 8 dni przed miesiączką trwały jeden dzień na następny dzień były nornalny śluz i znów na następny dzień brązowe później nornalny śluz i wszystko się uspokoiło teraz 2 dni przed miałam różowe plamienie przy podtarciu się przezroczysty śluz z nitkami krwi i teraz znów biały nigdy tak nie miałam jak już to w dniu @ było różowe i za chwilę miesiączką czy ktoś miał tak?
 
reklama
Dziewczyny miałam plamienia brązowe 8 dni przed miesiączką trwały jeden dzień na następny dzień były nornalny śluz i znów na następny dzień brązowe później nornalny śluz i wszystko się uspokoiło teraz 2 dni przed miałam różowe plamienie przy podtarciu się przezroczysty śluz z nitkami krwi i teraz znów biały nigdy tak nie miałam jak już to w dniu @ było różowe i za chwilę miesiączką czy ktoś miał tak?
A kiedy powinnas dostac @? Myślę że ona się raczej rozkręca, ja często mialam plamienia
 
Ja miałam podobnie plamienie z nitkami krwi przez jeden dzień i już mówiłam do męża że okres się rozkręca ale ustało było to ok dwa dni przed terminem @ dziś mój "okres" ma prawie 11tygodni i właśnie wisi na cycki😉a tamto to prawdopodobnie było zagnieżdżenie się zarodka
 
reklama
Zrob test ,bo to ze ktoś tak mial ,nie znaczy ze u Ciebie bedzie tak samo , ja przed każdym @ mam plamienie, a potem się rozkręca, ale u Cisbiw mozs to być ciaza ,wiec tylko test da odpowiedź
 
reklama
Do góry