reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielogodzinny placz niemowlaka przed zrobieniem kupki.

reklama
No to chociaż bujaczek wchodzi w grę u Ciebie... mój śpi na mnie albo obok [emoji85][emoji28] także dzis poza sikaniem nie mogę odejść na dłużej,bo zaraz krzyk. A czeka nas kąpiel dziś , także może być jeszcze intensywny wieczór [emoji85]
Jejku kapiel...uwielbiam haha[emoji1787]
No ona na mnie też a sprobuje ja tylko odłożyć do łóżeczka...w ogole w nim juz praktycznie nie spi [emoji2356]
No ja tez mam ciezko wziac kapiel czy cos...
Ogólnie ciezko jest [emoji25]
Dzis znowu tak plakala przy kupce...
A zrobila znowu taka ze wszystko z kupy a tu trzeba było wyjsc [emoji2356]
 
Hej, jak tam u Was? U nas dalej katastrofa płacz przy kupce i bąkach. Krótkie drzemki, najlepiejna rękach...[emoji3061][emoji32]
No tez bez zmian.
Juz przy jedzeniu tak sie prezy i placze [emoji25] czasem zje normalnie , czasem placze bo juz ja tak kupka meczy...
Baki ja wybudzają do 100 % szczególnie w nocy [emoji49]
Byliśmy na kontroli w czwartek i znowu za tydzień idziemy bo mala za mało przybiera podobno. Nie ma dużej różnicy ale mogłaby wiecej.
A kontrolujesz mu temperature?
 
No tez bez zmian.
Juz przy jedzeniu tak sie prezy i placze [emoji25] czasem zje normalnie , czasem placze bo juz ja tak kupka meczy...
Baki ja wybudzają do 100 % szczególnie w nocy [emoji49]
Byliśmy na kontroli w czwartek i znowu za tydzień idziemy bo mala za mało przybiera podobno. Nie ma dużej różnicy ale mogłaby wiecej.
A kontrolujesz mu temperature?

No czyli obie mamy przesrane...🥺
Jakbym czytała o swoim dziecku... 😪😪
A temperaturę tak, czasem mierzę mu, bo mi się wydaje, że ma taką gorącą główkę, zawsze wtedy jak ma te swoje ataki i płacze. Ale więcej niż 37.1 nie miał
 
No czyli obie mamy przesrane...[emoji3064]
Jakbym czytała o swoim dziecku... [emoji25][emoji25]
A temperaturę tak, czasem mierzę mu, bo mi się wydaje, że ma taką gorącą główkę, zawsze wtedy jak ma te swoje ataki i płacze. Ale więcej niż 37.1 nie miał
No ja obsesyjnie mierze...haha tak pol żartem
Bo obsesyjnie boje się tego cholernego wirusa...[emoji849]
No moja tak samo , podobno przy skokach jest ta temperatura wyzsza ale u niemowlaków podobno nie tylko. Podobno normalna to jest temperatura u nich.
No i oczywiście można zapomnieć o łóżeczku bo dama tam nie będzie spala[emoji2356]
 
No ja obsesyjnie mierze...haha tak pol żartem
Bo obsesyjnie boje się tego cholernego wirusa...[emoji849]
No moja tak samo , podobno przy skokach jest ta temperatura wyzsza ale u niemowlaków podobno nie tylko. Podobno normalna to jest temperatura u nich.
No i oczywiście można zapomnieć o łóżeczku bo dama tam nie będzie spala[emoji2356]
Hej. A jak ma maly taki atak z powodu bakow czy kupki to chce Ci jesc?
 
No czyli obie mamy przesrane...[emoji3064]
Jakbym czytała o swoim dziecku... [emoji25][emoji25]
A temperaturę tak, czasem mierzę mu, bo mi się wydaje, że ma taką gorącą główkę, zawsze wtedy jak ma te swoje ataki i płacze. Ale więcej niż 37.1 nie miał
Bo moja jak ma taki atak to nie chce nawet ssac ...
Nie wiem czy to normalne. .
 
Bo moja jak ma taki atak to nie chce nawet ssac ...
Nie wiem czy to normalne. .
Chyba normalne, mój też wtedy nie chce ssać, ani butelki też. A jeżeli ssie, to uleje zaraz, nawet i nosem. Suszarka do włosów trochę go uspokaja. Wtedy daje mu znów jeść. Jak dostaje znów ataku, to odpalam znów suszzarkę i jak się uspokoi, to znów dalej je🙈 i tak w koło aż sie naje 🙈
 
reklama
Do góry