reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja nie będę sprawdzać prpgesteronu bo w następnym tygodniu mam na rano a powinno się sprawdzić w 7z8 dniu cyklu więc u mnie odpada a ty sprawdzisz?
Ja mam.na noc więc też odpada..ale tym kremem tak delikatnie będę używać. A powiedzcie mi, czy jak już dziś rano miałam dwie krechy a potem zbladła jak na zdjęciach to znaczy że już dziś miałam owulację?
 
Ja mam.na noc więc też odpada..ale tym kremem tak delikatnie będę używać. A powiedzcie mi, czy jak już dziś rano miałam dwie krechy a potem zbladła jak na zdjęciach to znaczy że już dziś miałam owulację?
Owulacja powinna wystąpić teoretycznie w ciągu 24-36h od uzyskania pozytywnego testu. Ale może rośnie dobrze w ciągu 10 czy 12 h wystąpić. Nie ma reguły.
A po nocce możesz przecież iść sprawdzić progesteron. Laboratorium czynne jest zazwyczaj od 7 najwyżej trochę później położysz się spać [emoji846]
 
Ja mam.na noc więc też odpada..ale tym kremem tak delikatnie będę używać. A powiedzcie mi, czy jak już dziś rano miałam dwie krechy a potem zbladła jak na zdjęciach to znaczy że już dziś miałam owulację?

To znaczy, że jesteś po piku dopiero i w zależności, ile przed owulacja Ci wychodzi tak będzie owu. Niektórym wychodzi kilka h przed, innym dwa dni przed. Książkowo 24-36h.
 
Jestem 3-4 dni przed okresem, dzisiaj test z innej firmy, chociaż na Pink test też nigdy nie miałam evap line. Mam nadzieję, że to nie falszywie dodatni 😉
 

Załączniki

  • 20201030_102630.jpg
    20201030_102630.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 66
To Ty juz dzis konczysz starania? Ja sie głeboko zastanawiam,czy jeszce wieczorkiem przyszaleć ,,dla pewnosci,, czy juz oczekiwac 😍 test dzis wyszedł piekny,ale czy to co wczoraj było wystaczy🤔
Anulka ja piłam po prostu wodę ale wszystko w małych ilościach możesz sok żurawinowy on bardzo zakwasza i jak chcesz użył sylku badasz pH? Ja badałam moczu i śluzu tam dość głęboko 😋
 
Dziewczyny moje u mnie chyba już po owulacji...zrobiłam teraz ukradkiem test w pracy i wam.pokaze te z domu i co mi wyszło teraz. Oceńcie czy już jest po owulacji? Czy to właśnie teraz jest. Czy w tej sytuacji dać spokój z nocnym staraniem? Magic odstawić już acard?
To że testy błędna nie znaczy że już po owu tylko skok temp następnego dnia może coś potwierdzić albo monitoring obserwuj ciało na pewno owu nie wystąpi wcześniej iż 12h po piku jeżeli masz te testy co ja to u mnie po 24h była owu 😉 możesz odstawić zurawine jak czujesz że to to
 
reklama
Do góry