reklama
Anio0lek
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 6 Wrzesień 2020
- Postów
- 1 588
Polecam książkę: ciężarówka przez 9 miesiecy, oraz język niemowlątPolecacie jakieś książki o ciąży? Dzieciach? Dla mamy i cos dla taty żeby też poczytał co nieco?Wiem, że w internecie jest wszystko ale lubie formy papierowe
![]()




Misiactwo
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 14 Styczeń 2013
- Postów
- 1 285
Mnie najbardziej urzekły książki z serii Natuli. Porod naturalny, karmienie piersią, noszenie dzieci, jak zrozumiec male dziecko, rozwoj seksualny dzieci i wiele innych. Madre, wartościowe, propagują rodzicielstwo bliskości
natuli.pl
Książki i poradniki dla rodziców - obecnych, przyszłych - Księgarnia Natuli
Książki i poradniki dla rodziców - obecnych, przyszłych ⭐ Postaw na rozwój i budowanie realacji w rodzinie ⭐ Sprawdź ofertę książek!

Mercy89
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 1 Listopad 2020
- Postów
- 964
Mój mi od razu zapowiedzial że większość kociet czuje ciągnięcie, albo bóle podobne do miesiączkowych i żebym się nie martwila
U mnie z tego wszystkiego bezsenność się pojawiła, wiecie czy w ciąży można brać melatoninę?Ja też wolałabym zeby brzuch mnie nie bolał jutro wy pytam ginekologa czy to normalne
Gigi Tg
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 9 Lipiec 2020
- Postów
- 371
Ja wTeraz byłam za szybko, ale duphaston mi się skończył więc musiałam iść.
Przy synu byłam w 7 tyg. było serduszko, kazał zrobić badania w i 9 tygodniu miałam wizytę i zakładał kartę ciąży.
Mi nic nie przepisała mimo że wiedziała że poprzednia ciąża była zagrożona i byłam na podtrzymaniu (założyłam kartę w 6 tyg jak już było serduszko )Dodam że ciążę prowadził inny lekarz ale z tej samej przychodni. Powiedziala że w poprzedniej ciąży nawet jak bym leżała plackiem to nie utrzymałbym jej bo kosmówka się odklejała i najwidoczniej płód był uszkodzonyTeraz byłam za szybko, ale duphaston mi się skończył więc musiałam iść.
Przy synu byłam w 7 tyg. było serduszko, kazał zrobić badania w i 9 tygodniu miałam wizytę i zakładał kartę ciąży.

Gigi Tg
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 9 Lipiec 2020
- Postów
- 371
Ja też nie mam za wiele objawów brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa i piersi bolą ,mam je wrazliwe . No i częściej jestem głodna .Ja też z synem nie miałam żadnych objawów tylko w późniejszym czasie piersi się powiększyły i to wszystko. O dziwo w tej ciąży jestem spokojna mimo że poprzednią straciłamBędzie dobrze dziewczyny.
U mnie też objawów tyle co kot napłakał, aczkolwiek większość chyba przychodzi w okolicy 6-7 tygodnia więc jeszcze się okaże.
Pierwsza ciąża też była bez objawów u mnie. Mialam tylko ssanie w brzuchu zaraz po wstaniu, musialam zjeść coś na szybko. Teraz nic a nic się nie dzieje jeszcze.
Staram się nie martwić i myśleć pozytywnie.

Mercy89
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 1 Listopad 2020
- Postów
- 964
Trzeba być dobrej myśliJa też nie mam za wiele objawów brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa i piersi bolą ,mam je wrazliwe . No i częściej jestem głodna .Ja też z synem nie miałam żadnych objawów tylko w późniejszym czasie piersi się powiększyły i to wszystko. O dziwo w tej ciąży jestem spokojna mimo że poprzednią straciłamMoże to dobry znak ?
G
guest-1672688487
Gość
Jak tam samopoczucie dzisiaj? Mi dziś nie dobrze, czuje ze jestem glodna a zjesc nie moge
reklama
G
guest-1713165905
Gość
Ja bez żadnych objawów poza ogromnymi i bolącymi piersiami
Jak tam samopoczucie dzisiaj? Mi dziś nie dobrze, czuje ze jestem glodna a zjesc nie moge
Podobne tematy
- Odpowiedzi
- 10
- Wyświetleń
- 1 tys
- Odpowiedzi
- 14
- Wyświetleń
- 4 tys
Podziel się: