reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej staraczki. Jessczze raz gratuluję pozytywnych testów ciazowych jak i tych owukacyjnych też. Słuchajcie mam do was pytanie, jest to mój pierwszy cały cykl z testami owu. Przedstawiają się nie tak jak na zdjęciach, dodatkowo wrzucam wykres. Czy to normalne że pomalutku znowu zaczyna mi wychodzić ta kreskatestowa ? Myślałam że po peaku kreska testowa będzie coraz jaśniejsza aż w końcu całkiem zniknie i się nie pojawi. A tak jak na wykresie nawet widać, pomalutku idzie do góry. Czemu tak się dzieje, czy to coś znaczy czy tak poprostu może być?
Screenshot_20201104-212349_Premom.jpeg
Screenshot_20201104-212429_Premom.jpeg
Screenshot_20201104-212438_Premom.jpeg
Screenshot_20201104-212450_Premom.jpeg
 
reklama
Dziękuje Wam, jesteście kochane 💖
Byłam u gina i była owulacja! Pęcherzyk był idealny wiec jest szansa :) temperaturka tez w górę pięknie poszła, teraz czekam na testowanie! Kto testuje za 12-14 dni?
 
Hej staraczki. Jessczze raz gratuluję pozytywnych testów ciazowych jak i tych owukacyjnych też. Słuchajcie mam do was pytanie, jest to mój pierwszy cały cykl z testami owu. Przedstawiają się nie tak jak na zdjęciach, dodatkowo wrzucam wykres. Czy to normalne że pomalutku znowu zaczyna mi wychodzić ta kreskatestowa ? Myślałam że po peaku kreska testowa będzie coraz jaśniejsza aż w końcu całkiem zniknie i się nie pojawi. A tak jak na wykresie nawet widać, pomalutku idzie do góry. Czemu tak się dzieje, czy to coś znaczy czy tak poprostu może być?Zobacz załącznik 1197145Zobacz załącznik 1197146Zobacz załącznik 1197147Zobacz załącznik 1197148
Jak Ty masz to pieknie wyznaczone,ja sie w ogole nie mogłam kapnac o co chodzi w tej aplikacji
 
Witam 🤗
Hej laski. Mam pytanie czy miała ktoras z Was kiedys taką sytuacje że badając grupę krwi wyszły obecne przeciwciała?
Kurcze nie znam się na tym nie potrafię pomóc.

Dziękuje Wam, jesteście kochane 💖
Byłam u gina i była owulacja! Pęcherzyk był idealny wiec jest szansa :) temperaturka tez w górę pięknie poszła, teraz czekam na testowanie! Kto testuje za 12-14 dni?
Ojej cieszę się bardzo 🤗 jeszczcze bardziej zaciskam kciuki ❤️👍👍👍

Mecenasowa27 żaden że mnie ekspert w tej dziedzinie bo sama zaczynam przygode z testami owu.
Ale wczoraj dużo szukałam informacji i powiem Ci ze u ciebie bardzo mozliwe że to to 🤗❤️ czego bardzo życzę. Zobacz znalazłam te zdjęcia te jedno niezbyt wyraźne.
A powiedz mi czy ty mierzysz temp wiesz ile od piku. Miałaś owulacje? Screenshot_20201105-102109_Firefox.jpgScreenshot_20201104-124608_Firefox.jpg

Dziewczyny a słyszałyście o herbatce wspomagającej zajść w ciążę 🤔
Coś takiego
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny ja już jestem po wizycie fasoleczka rośnie i jest bijące ślicznie ❤️ wielkościowo potwierdza owulacje tego dnia co czułam i testy pokazały 🥰 od dwóch dni średnio się czuje także rzadziej odpisuje nie mam siły na nic ciągle chodzę zmęczona
PragneSyna mi się zdaje że chodzi o przeciwciała antygenowe jeżeli masz gr kwi A to masz przeciwciała antyB ja mam grupę AB stąd nie mam żadnych przeciwciał
 
Hej laski. Mam pytanie czy miała ktoras z Was kiedys taką sytuacje że badając grupę krwi wyszły obecne przeciwciała?

Podejrzewam, że chodzi o to, że masz w grupie krwi
czynnik Rh - i obecne przeciwciała. Jeśli tak to czy przyjmowałas immunoglobulinę anty D w poprzednich ciążach i po porodach, czy dzieci są
Rh + ?

Magic_87 grafiki 👍 teraz masz w domu naprawdę magicznie 😀👍👌
 
Jak Ty masz to pieknie wyznaczone,ja sie w ogole nie mogłam kapnac o co chodzi w tej aplikacji
Ale nie ma nic trudnego w tej aplikacji ;) więc nie wiem z czym konkretnie masz problem [emoji4]
Witam [emoji847]

Kurcze nie znam się na tym nie potrafię pomóc.


Ojej cieszę się bardzo [emoji847] jeszczcze bardziej zaciskam kciuki [emoji3590][emoji106][emoji106][emoji106]

Mecenasowa27 żaden że mnie ekspert w tej dziedzinie bo sama zaczynam przygode z testami owu.
Ale wczoraj dużo szukałam informacji i powiem Ci ze u ciebie bardzo mozliwe że to to [emoji847][emoji3590] czego bardzo życzę. Zobacz znalazłam te zdjęcia te jedno niezbyt wyraźne.
A powiedz mi czy ty mierzysz temp wiesz ile od piku. Miałaś owulacje? Zobacz załącznik 1197345Zobacz załącznik 1197344

Dziewczyny a słyszałyście o herbatce wspomagającej zajść w ciążę [emoji848]
Coś takiego
O kurczę w ogóle bym nie miała przeciwko aby u mnie też tak było [emoji120][emoji120][emoji120][emoji110][emoji110][emoji110]
Hejka dziewczyny ja już jestem po wizycie fasoleczka rośnie i jest bijące ślicznie [emoji3590] wielkościowo potwierdza owulacje tego dnia co czułam i testy pokazały [emoji3059] od dwóch dni średnio się czuje także rzadziej odpisuje nie mam siły na nic ciągle chodzę zmęczona
PragneSyna mi się zdaje że chodzi o przeciwciała antygenowe jeżeli masz gr kwi A to masz przeciwciała antyB ja mam grupę AB stąd nie mam żadnych przeciwciał
Ale świetna wiadomość. Dużo zdrówka i spokojnej ciąży [emoji16] mam nadzieję że nas nie opuścisz i będziesz kibicować [emoji38]
 
Ale nie ma nic trudnego w tej aplikacji ;) więc nie wiem z czym konkretnie masz problem [emoji4]O kurczę w ogóle bym nie miała przeciwko aby u mnie też tak było [emoji120][emoji120][emoji120][emoji110][emoji110][emoji110]Ale świetna wiadomość. Dużo zdrówka i spokojnej ciąży [emoji16] mam nadzieję że nas nie opuścisz i będziesz kibicować [emoji38]
Jestem na bakier a angielskim😀 zdjecia w jakims dziwnym kolorze wychodziły, jakby zbyt zblizone. moze zbyt szybko straciłam cierpliwosc
 
Ale nie ma nic trudnego w tej aplikacji ;) więc nie wiem z czym konkretnie masz problem [emoji4]O kurczę w ogóle bym nie miała przeciwko aby u mnie też tak było [emoji120][emoji120][emoji120][emoji110][emoji110][emoji110]Ale świetna wiadomość. Dużo zdrówka i spokojnej ciąży [emoji16] mam nadzieję że nas nie opuścisz i będziesz kibicować [emoji38]
Kochane pewno że was nie opuszczę cały czas trzymam ✊✊ i nie zamierzam odpuszczać 😉 zresztą z tego forum tak łatwo nie da się odejść jest magiczne 😋
 
reklama
Jestem na bakier a angielskim[emoji3] zdjecia w jakims dziwnym kolorze wychodziły, jakby zbyt zblizone. moze zbyt szybko straciłam cierpliwosc
Ja też jestem kiepska z angielskiego także możemy sobie piątek przebić [emoji16] zdjęcia najlepiej jest robić w dobrym oświetleniu, ja robię bez Flasha prostopadle telefonem do testu i w odległości mniej więcej 10moze 15 cm a telefon sam wyostrza mi zdjęcie. Jedynie czasami mam problem by aplikacją sama zinterpretowala wynik testu i muszę kilka razy je robić [emoji28]
Kochane pewno że was nie opuszczę cały czas trzymam [emoji110][emoji110] i nie zamierzam odpuszczać [emoji6] zresztą z tego forum tak łatwo nie da się odejść jest magiczne [emoji39]
Może źle się wyraziłam, nie forum a wątek [emoji39]
 
Do góry