reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

Dołączył(a)
19 Listopad 2020
Postów
4
Witam dziś już 3 dzień spóźnia mi się miesiączka, wczoraj zrobiłam 2 testy oba z drugą bardzo blada kreska, dziś byłam na badaniu krwi i wynik wyszedł 31, wydaje mi się że to zbyt niski wynik jak myślicie? Czy powtórzyć w sobotę badanie?
 
reklama
Wynik wskazuje, że jest ciąża, ale żeby wiedzieć czy się rozwija, trzeba drugi wynik najlepiej za dwa dni i zobaczyć jak rośnie i czy rośnie. Na usg dopiero około 1000 jak jest beta można coś dostrzec, także wcześniej nic też USG nie pokaże.
 
Owulacja mogła wystąpić później , stąd taki wynik 🙂 powtórz badanie po 48h , powinien się zwiększyć o 66%. Wtedy będziesz wiedziała czy przyrasta prawidłowo,a póki co spokojnie poczekaj i dbaj o siebie 😘
 
reklama
reklama
Do góry