reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Depilacja w ciąży bikini

koralik2207

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
30
Heja dziewczyny , tematu nie mogę nigdzie znaleźć wiec zaczynam nowy
Czy depilacja w ciąży kremami do depilacji jest bezpieczna ? Kremy zawierają bardzo dużo chemii , które wypalają wloski i boję się że to może mieć wpływ na dzieciątko.
Jak myślicie , a Wy czy depilujecie jakie metody ? Golarka odpada bardzo podrażnia
 
reklama
Rozwiązanie
Dzieoi


Nie Bałaś się środków toksycznych ?
Ja stosowałam przed ciążą takie kremy teraz jakoś nie działają na te włoski mniej ich się wypala :(
Kochana co ma piernik do wiatraka przecież nie jesz tego kremu tylko stosujesz go na skórę 😊 nie dajmy się zwariować ciaza to nie choroba,przeczytaj sobie ten artykuł mamyginekolog naprawde mądrze napisany😉zdrówka ❤
Ponoć wosk nie bo ból może wywołać skurcze. Tak słyszałam. Ja normalnie maszynka to robię bo te kremy na mnie na działają, w sensie mam ciemne grube włosy i włosy zostają a skórę mam poparzoną.
 
Nie wiem. Myślę że ja bym użyła jeśli był by to sprawdzony krem który wcześniej nie wywołał u mnie alergii. Ale to ja. Skoro można farbować włosy, robić hybrydy itd. przecież ile tego może przeniknąć jeśli juz do krwi...
 
Depilację woskiem można zrobić pod warunkiem, że już robiłaś i wiesz jak Twoja skóra zareaguje na ewentualne podrażnienia, zapalenie mieszków włosowych i na ból
 
reklama
reklama
Do góry