reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciążą?

Dołączył(a)
26 Listopad 2020
Postów
3
Cześć wszystkim!
Mam spore zmartwienie z którym.już sobie chyba nie radzę. Obawiam się że mogę być w ciąży .34 dnia cyklu odbylam.stosunek w prezewatywie , nie była uszkodzona przyjemniej nie zauwazylismy tego przy sprawdzaniu partner zapewniał ze w dodatku wyciągnął członka przed wtryskiem.stało się to tydzień przed krwawieniem wydawało mi się trochę dziwne zaczęło sie brązowym plamieniem następnie zaczęła się już wydostawac normalnie krew , krwawilam dosyć mocno przez 2 dni 4 dnia nieco ustalo a 5 nagłe zaczęło znów splywac ,skończyło się 6 dnia rano ,widzialam.przez ten czas jakieś strzępy krwi.byłam po 7 dniach na becie wyniosla 1.1 ml trochę teraz bolą mnie piersi czuje się taka napompowana teraz już mija 20.dni od stosunku,nie wiem czy sobie to wmawiam.ostatnio przez.stres przedłużył mi sie cykl. Co o tym myślicie,podzielcie się proszę opinią
Trzymajcie się !
 
reklama
Wydaje mi się to bardzo mało prawdopodobne.... u mnie @ zawsze wygląda jak.u Ciebie z opisu ..plamienia brązowe potem krew... na moje nie masz się co martwić. Tym bardziej , że beta to wyklucza. Dla św spokoju zrób test jeszcze raz
 
U mnie też zawsze okres zaczyna się od plamień.
Zastanawia mnie ta beta. Jakie są normy u Ciebie na wynikach? Moja początkowa beta 1,11 właśnie śpi obok w łóżeczku (u mnie beta przecząca ciazy to <0,1)
 
U mnie też zawsze okres zaczyna się od plamień.
Zastanawia mnie ta beta. Jakie są normy u Ciebie na wynikach? Moja początkowa beta 1,11 właśnie śpi obok w łóżeczku (u mnie beta przecząca ciazy to <0,1)
Beta potwierdzajaca ciąże powinna przekraczac 5.0 z tego co udało mi się dowiedzieć
 
Ewidentnie sobie nie radzisz , mialas normalny okres ,w ciazy nie jesteś, beta to wykluczyła, moze warto iść do ginekologa ?? Wypytać o wszytko ?? Zapytać o antykoncepcje ?
 
Ewidentnie sobie nie radzisz , mialas normalny okres ,w ciazy nie jesteś, beta to wykluczyła, moze warto iść do ginekologa ?? Wypytać o wszytko ?? Zapytać o antykoncepcje ?
Nie wiem czy sobie to ubzduralam,prezerwatywa nie pękła ani nie zsunela.się wytrysk w prezerwatywie poza pochwa a 7 dni później beta i krwawienie , a ja nadal mam wątpliwości,malarka.
 
Dolary przeciwko orzechom, ze w ciazy nie jesteś.
Ubzduralas coś sobie. Jedyna kompetentna osoba, która będzie mogła rozwiać twoje watpliwosci będzie odpowiedni lekarz.
 
reklama
Nie wiem czy sobie to ubzduralam,prezerwatywa nie pękła ani nie zsunela.się wytrysk w prezerwatywie poza pochwa a 7 dni później beta i krwawienie , a ja nadal mam wątpliwości,malarka.
Wiesz co ,moze bede brutalan ,ale wstrzymaj się z sexem ,aż nie będziesz gotowa ,bo to co piszesz świadczy, o tym ze nie dojrzałaś, i po kazdym zbliżeniu, będziesz miec objawy ciąży, i stres
 
reklama
Do góry