reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nasienie jest Oki 😉 właśnie boję się tego in vitro jakoś psychicznie mi ciężko do tego się nastawić albo bardziej jestem po prostu ogromnie przerażona tym.
Może po prostu nie jesteś jeszcze gotowa na in vitro. Nie jest prosta ścieżka ani przyjemna. Na pewno Warta rozważenia. Przy czym trzeba mieć na to sile a ma się kiedy człowiek mocno zdeterminowany.
 
reklama
Super [emoji3590] to na który dc masz zaplanowany transfer?
Ty podchodzisz na sztucznym cyklu prawda? Jak możesz to napisz jak to wygląda [emoji18]
Ja już po wizycie [emoji7][emoji7][emoji7] dostałam zielone światło [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji3590] 11 kolejna wizyta i prawdopodobnie 16 transfer [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji3590] boze jak się ciesze [emoji3590] @Evela.6 proszę o dopisanie mnie do kalendarza [emoji3590]
 
Super [emoji3590] to na który dc masz zaplanowany transfer?
Ty podchodzisz na sztucznym cyklu prawda? Jak możesz to napisz jak to wygląda [emoji18]
W 18 dc transfer . Od jutra mam brac estrofem 3xdziennie (całkowite krwawienie dostałam wczoraj dopiero więc jest to liczone jako 1 dc od wczoraj już jest masakra 🤮🤢 🙈) w piątek kontrola, czy endomedrium jest odpowiedniej grubości i wyniki mam mieć progesteronu i estriadolu, wtedy lekarz decyduje kiedy transfer. Patrząc na ostatni transfer, sądzimy ze odbędzie się 16.ale jak wiadomo to ruchoma data.... 🤷‍♀️
 
Chciałabym już też taka masakrę [emoji85] ale super ze masz już plan.
Ja miałam ostatnio transfer w 14dc więc książkowo, ale teraz zobaczymy jak to wyjdzie.
W 18 dc transfer . Od jutra mam brac estrofem 3xdziennie (całkowite krwawienie dostałam wczoraj dopiero więc jest to liczone jako 1 dc od wczoraj już jest masakra [emoji2961][emoji1785] [emoji85]) w piątek kontrola, czy endomedrium jest odpowiedniej grubości i wyniki mam mieć progesteronu i estriadolu, wtedy lekarz decyduje kiedy transfer. Patrząc na ostatni transfer, sądzimy ze odbędzie się 16.ale jak wiadomo to ruchoma data.... [emoji2368]
 
Chciałabym już też taka masakrę [emoji85] ale super ze masz już plan.
Ja miałam ostatnio transfer w 14dc więc książkowo, ale teraz zobaczymy jak to wyjdzie.
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze juz ten plan jest, i to tak realny i nie dużo pozostało do jego spełnienia 😍😍 mam nadzieję że i do Ciebie małpa przyjdzie szybko i razem będziemy w dwupaku na święta. Jeszcze @Wesoła_Aga do nas dołączy 😍😍😍❤️ na pewno będą to piękne święta, pierwsze od 4 lat, i dostaniemy najpiękniejsze prezenty na gwiazdkę ❤️ nasze maleństwa w brzuchu. ✊✊✊✊❤️ Niech się spełni to marzenia, w końcu grudzień to magiczny miesiąc 😍😍😍❤️
 
reklama
Do góry