reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Cześć, moja pierwsza ciąża, początek 10 tygodnia, planowany termin 12.07.2021. Jako że to moja pierwsza ciąża to mam mnóstwo obaw, zmartwień, itp. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Następna wizyta u lekarza w ten piątek.
Hej u mnie termin też 12 lipca wg USG ( nie wiem czemu ubzduralam sobie , że 10 lipca ). Wg om 7 lipca. Również to moja pierwsza ciąża (choć ponad 10 lat temu poroniłam w okolicach 7 tc.) 14.12.br mam kolejne USG.
29.12.br USG prenatalne + pappa.
Staram się myśleć pozytywnie. Jestem od ok. miesiąca na L4 ciążowym...i nadal próbuje się w tej nowej sytuacji ogarnąć. Wszystkiego dobrego Ci życzę [emoji7]
 
reklama
Jak dobrze, że jest nas więcej w pierwszej ciąży. Jestem na zwolnieniu od półtora tygodnia ze względu na plamienie. Biorę luteinę 2 x dziennie. Ale i tak przy każdym brązowej odrobinie wpadam w panikę. Chociaż nigdy panikarą nie byłam.
 
Jak dobrze, że jest nas więcej w pierwszej ciąży. Jestem na zwolnieniu od półtora tygodnia ze względu na plamienie. Biorę luteinę 2 x dziennie. Ale i tak przy każdym brązowej odrobinie wpadam w panikę. Chociaż nigdy panikarą nie byłam.
ja tez w pierwszej :-) Pierwotnie termin miałam na 12 lipca, teraz już się przesunął na 9 lipca. Trzymajcie się dziewczyny, będziemy dawać czadu w podobnym czasie 😜
 
Przez dwa dni zbierałam zapisy chętnych na zamknięte forum. Może akurat nie wchodziłyście chociaż byłam pewna że Wy akurat na liście jesteście 😱 zróbmy tak, ja już Was zapisuje więc niebawem dostaniecie zaproszenie a reszta dziewczyn proszę oznaczajcie mnie, postaram się to ogarnąć jakoś
To ja również poproszę o zapsanie na listę.
Ja przez mdłości komputer odpalam raz na 2-3 dni, ale staram sie czytać wszystko (pomimo Waszego talentu do pisania i mnożenia stron 😍 ) i myśle, że z czasem tez będę więcej pisać, więc proszę nie zapominajcie o mnie.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jak u Was brzuchy, tzn pytam te w kolejnych ciażach. To jest moja 4 i w pierwszych trzech taki brzuch jak teraz miałam dopiero koło 5-6 miesiaca. Wiem, ze nie jest on tylko ciążowy, bo zaokrąglił się również powyżej pępka. Zakładam, ze jest to kwestia wieku , słabszych mięśni itp i że zapewne przez kolejne miesiące ten brzuch się nie ruszy, ale trochę mnie to niepokoi, bo jeśli jednak będzie rósł, to będę wyglądała jak bym nosiła trojaczki. Ogólnie jestem szczupła, wiec ten brzuch wygląda dziwnie na tym etapie ciaży.
 
Dziewczyny a jak u Was brzuchy, tzn pytam te w kolejnych ciażach. To jest moja 4 i w pierwszych trzech taki brzuch jak teraz miałam dopiero koło 5-6 miesiaca. Wiem, ze nie jest on tylko ciążowy, bo zaokrąglił się również powyżej pępka. Zakładam, ze jest to kwestia wieku , słabszych mięśni itp i że zapewne przez kolejne miesiące ten brzuch się nie ruszy, ale trochę mnie to niepokoi, bo jeśli jednak będzie rósł, to będę wyglądała jak bym nosiła trojaczki. Ogólnie jestem szczupła, wiec ten brzuch wygląda dziwnie na tym etapie ciaży.
u mnie trzecia ciąża i o ile rano jest ok, tak wieczorem wywala mi strasznie...
 
Ja mam to samo rano super nic tylko mały wzgórek a wieczorem normalnie już się brzuszek rysuje.. to moja 3 ciąża.. pierwsza straciłam.. 😔 synuś 3 latka i widzę że w tej ciąży brzuszek szybciej mi widać..
 
reklama
Dziewczyny a jak u Was brzuchy, tzn pytam te w kolejnych ciażach. To jest moja 4 i w pierwszych trzech taki brzuch jak teraz miałam dopiero koło 5-6 miesiaca. Wiem, ze nie jest on tylko ciążowy, bo zaokrąglił się również powyżej pępka. Zakładam, ze jest to kwestia wieku , słabszych mięśni itp i że zapewne przez kolejne miesiące ten brzuch się nie ruszy, ale trochę mnie to niepokoi, bo jeśli jednak będzie rósł, to będę wyglądała jak bym nosiła trojaczki. Ogólnie jestem szczupła, wiec ten brzuch wygląda dziwnie na tym etapie ciaży.
mój też wygląda jakby to był 5-6 miesiąc a nie początek 3 :) też myślę że to kwestia mięśni i tego, że organizm w kolejnej ciąży z jednej strony szybciej rośnie z drugiej jakby objawy są słabsze.. nie wiem jak to u Ciebie wygląda?
 
Do góry