reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc. Krwawienie we wczesnej ciąży

To samo mi powiedziala Pani doktor, że mam się oszczędzać. Odradzala jechać do szpitala bo mi nie pomoga. Poloza na oddziel i kaza czekac. A leki mam takie same jak w szpitalu. A poniedzialek do pracy[emoji24][emoji24][emoji24]
Absolutnie nie do pracy. Musisz leżeć plackiem. Zadzwoń do niej lub rodzinnego.
 
reklama
Absolutnie nie do pracy. Musisz leżeć plackiem. Zadzwoń do niej lub rodzinnego.
Hej dziewczyny
Dzwoniłam jeszcze raz do mojej Pani ginekolog i powiedziała, że mam czekać i brać no spe. Mogę jechać na IP ale dadzą mi tylko zastrzyk rozkurczowy. Powiedziała, że mam bardzo dobrze zagniezdzony zarodek i że mnie będzie często boleć i, że jeszcze nie raz będę plamic. Powiedziała, że jak zacznę mocno krwawic mam Od razu jechać do szpitala. Powiedziała, że strasznie panikuje.
 
Hej dziewczyny
Dzwoniłam jeszcze raz do mojej Pani ginekolog i powiedziała, że mam czekać i brać no spe. Mogę jechać na IP ale dadzą mi tylko zastrzyk rozkurczowy. Powiedziała, że mam bardzo dobrze zagniezdzony zarodek i że mnie będzie często boleć i, że jeszcze nie raz będę plamic. Powiedziała, że jak zacznę mocno krwawic mam Od razu jechać do szpitala. Powiedziała, że strasznie panikuje.
Dziwne podejście lekarki moim zdaniem. Dość olewcze powiedziałabym no ale jeśli jej ufasz to ok.
 
Co to znaczy, że dobrze zagnieżdżony zarodek = plamienia? Co to za głupota? Żadnego, ale to absolutnie żadnego plamienia a tym bardziej krwawienia w ciąży nie wolno ignorować. Jak bym usłyszała od lekarza, że panikuje, bo mi się zdarzyło plamić i jeszcze nie raz będę, to bym w 5 minut takiego lekarza zmieniła.
 
Co to znaczy, że dobrze zagnieżdżony zarodek = plamienia? Co to za głupota? Żadnego, ale to absolutnie żadnego plamienia a tym bardziej krwawienia w ciąży nie wolno ignorować. Jak bym usłyszała od lekarza, że panikuje, bo mi się zdarzyło plamić i jeszcze nie raz będę, to bym w 5 minut takiego lekarza zmieniła.
Dokładnie. Tym bardziej że najpierw zalecenie, że ma lezec a potem że pakuje... :/
 
reklama
Do góry