reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Może tak być, bo niskie jak dobrze pamiętam powinny się utrzymywać min. 5dni (u mnie zazwyczaj 6-8, ale było i 12 jak cykl mi się wydłużył). Wiesz ile trwa Twoja faza lutealna? Jeśli niskie temp zaczęły się w 8dc i będą trwać 6dni daje 13dc, więc może tak być, że w 13dc będzie owu i drugą fazę masz 15dniową, a może cykl Ci się skróci? Czekaj na skok temp, wtedy będziesz wiedzieć [emoji846]

Zależy jakie niskie temp są w danym cyklu i jaki będzie skok... Ja np miewam cykle na wyższych ale i skok jest wyżej. Więc 6 niższych wyznaczy sam skok.
 
reklama
Dziewczyny, a tak z ciekawości - ile macie lat i dla których z Was to będzie pierwszą ciąża? 🙂

32 lata i trzecią ciąża, jak się uda. 😀

szklana29 nie jesteś wcale stara. To normalny wiek. 😀👍 Kiedyś kobieta jak miała 30 lat i rodziła zwłaszcza pierwsze dziecko to ja brali na języki, że za stara. Z kolei 40 latka w ciąży to na pewno wpadka i wróżyli, że nie dożyje pełnoletności dziecka. Ale dziś żyjemy w całkiem innych czasach. Wiek oczekujących rodziców się przesunął i wcale nie ma w.tym nic złego. Wszystko ma swoje plusy i ciąża przed 30 i po, a nawet po 40.
 
32 lata i trzecią ciąża, jak się uda. 😀

szklana29 nie jesteś wcale stara. To normalny wiek. 😀👍 Kiedyś kobieta jak miała 30 lat i rodziła zwłaszcza pierwsze dziecko to ja brali na języki, że za stara. Z kolei 40 latka w ciąży to na pewno wpadka i wróżyli, że nie dożyje pełnoletności dziecka. Ale dziś żyjemy w całkiem innych czasach. Wiek oczekujących rodziców się przesunął i wcale nie ma w.tym nic złego. Wszystko ma swoje plusy i ciąża przed 30 i po, a nawet po 40.
Dokładnie! Tak na "chłopski rozum" to jak kobieta ma dziecko w wieku 40 lat to i do jego 40-tki na spokojnie może dożyć ✌️
 
Teoretycznie tak, ale ja jestem też po nowotworze piersi i każdy straszy że 80tki nie dożyje 🙈 ale kto wie. Bardziej przeraża mnie właśnie to że kiedyś 30 lat na ciążę to już był późny wiek. Jak wpadłam w wieku 36 lat to byłam spanikowana nie tyle co o nawrót choroby co o właśnie komplikacje związane z późną ciążą. Na szczęście moja ginekolog mnie uspokoiła że teraz właśnie w tym wieku wiele jej pacjentek decyduje się na ciążę. Także czekam na dwie kreseczki i na malutki cud ❤️
Ciąże potrafi cuda zdziałać. Ciotka miała zdiagnozowane raka piersi, krótko po tym okazało się, że jest w ciąży i dylemat co wybierać. Dziś cieszy się już wnukiem swojego cudu. Ciąża w dziwny sposób spowodowała, że rak zaczął znikać. Częste kontrole tylko potwierdzały mały duży cud.
 
11dpo czy jest Jeszcze szansa?
Screenshot_20201217_133954.jpeg
 
To ja chyba taka stara jestem 🙈 ja mam 36lat, za miesiąc 37 będzie i to będzie moje 3. Dwójkę urodziłam w wieku 22 i 24 lata. Nie myślałam już więcej o dzieciach aż do wpadki w tym roku. Poroniłam w październiku w 18 tyg ciąży ale pragnienie dziecka pozostało...
Ja też w Twoim wieku planuję trzecie Xd tylko najpierw zrobię drugie
 
reklama
Do góry