reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ciężko was nadrobić tyle stronek doszło 😉 Dziś miałam jakieś dziwne odczycie że @ przyszła i latałam to wc jak głupia, na szczęście nie przyszła 😁

Ja sama zapytałam ale u mnie to jest kwestia tego, że po owu mam mieć wlew z intralipidu a to kosztuje trochę, więc wolałam sprawdzic czy owu będzie bo miałam wątpliwości. Byłam 2 razy na monitoringu. Za pierwszym razem pęcherzyk 14mm a za parę dni już go nie było 😉

Ja mam pakiet w lux med oprócz ich opieki zdrowotnej mam zwrot kosztów do 700 zł na kwartał. Plus zwrot kosztów wszystkich wizyt jeśli oni nie są mi w stanie zapewnić wizyty w jakim konkretnym terminie.
o to muszę o tym poczytać 😄 ale to jakoś z pracy ten lux med czy prywatnie? Jeżeli oczywiście mogę zapytać 😁
 
reklama
Ja to w tym cyklu nic nie czułam(okres - bajka) do dziś... wg wszystkiego dziś owu... Ja nie wierzyłam w to, co przez ostatnie godziny się stało... Ból jak w pierwszy najgorszy dzień okresu, ból epicki, dobrze, że zawsze mam wysokie libido i mój wie jak działać, żeby było dobrze, więc przytulanki były 😁 ale winko teraz otworzyłam, żeby jakoś się "znieczulić" 😁 ahhh, kobiety nie mają lekko...
Ja to mam tak co miesiąc czasami boli tak że muszę siadać ostrożnie niczym kobieta w zaawansowanej ciąży bo jak siądę za szybko to mam wrażenie że mi jajniki rozwali 😲🙄 i czasem nawet nie pomaga tabletka przeciwbólowa ani nospa. Jedyny plus to to że po tym bólu za 15 dni mam @. I dzięki temu też zawsze jestem u ginekologa na czas bo potrafię się określić co do dnia. Więc co do bólu to faktycznie kobiety nie mają lekko a wina sobie nie żałuj! Zdrówko 🍷🥂 ja sobie też w święta nie odmówiłam w sylwestra zresztą też nie 😅
 
Ogólnie to łagodnie przechodzę miesiączkę. Ale bywają dni takie jak dziś niemniej jednak najczęściej jak już się zdąży to w pierwszy dzień @ czuje ciągnięcie albo parę godzin przed moje dolne części ciała dają mi znać. Zazwyczaj też plamie ale tylko w ten dzień w którym mam dostać okres co jest dla mnie zbawieniem bo nie lubię niespodzianek 😅
Ja akurat mam dostać w niedzielę @ i dzis czuje ciągnięcie, wcziraj chwile czulam 🤭
 
reklama
Do góry